Gürkan; “ Dünyanın en kutsal varlıkları annelerimizdir”

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, anneler günü nedeniyle yayınladığı mesajda “Dünyanın en kutsal varlıkları annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Sevginin en büyük kaynağı, sınırsız hoşgörü, karşılıksız emek ve inanılmaz özverileriyle bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetişmemizi sağlayan annelerimizdir,dünyada anne sevgisinin yerine konabilecek başka bir değer yoktur.” dedi.

recep gürkan ve annesi-edirne

 

Başkan Gürkan, annelerimizin, toplumumuzun değer yargılarını bizlere öğretmesi ve bilinçlenmemizi sağlamaları yönüyle yaşamımızda büyük önemi olduğunu belirtti ve hayatın her alanında etkin bir biçimde yer alan kadınların, aynı zamanda annelik gibi hayati bir sorumluluğu da üstlendiklerini ifade etti.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan açıklamasında son olarak, “Dünyayı sevgiyle yoğuran ve anlamlı kılan, yaşamımızın en büyük güzelliği biricik annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

 

 45 total views,  2 views today

Next Post

SGK İl Müdürü Karbuz “ il nüfusunun %98’ine hizmet veriyoruz”

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdür Vekili Hayrettin Karbuz 12-18 Mayıs tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle kurumda bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı Hülya Kaynak ve İbrahim Güven, Uzunköprü Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Ender İpek, Mali Hizmetler Merkez Müdürü Tülay Metin’de katıldı. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp