GÜRKAN, “emek en yüce değerdir”

admin

RECEP GÜRKAN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ‘emeğin en yüce değer’ olduğunu ifade ederek, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Başkan Gürkan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayınladığı mesajda şunlara yer verdi;

“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, dünya çapında kutlanan birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günüdür. Demokratik hak ve özgürlükler için emekçilerin canları pahasına verdikleri mücadelenin simgesi olan 1 Mayıs’ın önemi çok büyüktür. Sol gelenekten gelen devrimci bir insan olarak; hayatımın büyük bir kısmını emek mücadelesiyle geçirmiş biri olarak; 1 Mayıs’ın ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında kutlanmasını dileyerek, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere bütün milletimizin Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum”
RECEP GÜRKAN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI (2)

 106 total views,  5 views today

Next Post

Duvan Prestige Hotel törenle hizmete girdi

              ETSO Meclis Üyesi Cavit Duvan’ın sahibi bulunduğu Duvan Prestige Hotel törenle hizmete açıldı. Törene AK Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen, CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran, Duvan-Pen Firması Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Duvan, ETSO Yönetim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp