GÜRKAN, Halkın içinde olmayı tercih ediyor

admin

Göreve geldiği ilk günden bu yana başta Edirne’liler, STK temsilcileri, Edirneli esnaf ve muhtarlarımızla sürekli temas halinde olan Belediye Başkanı Recep Gürkan, onları ziyaret ederek hal hatır sormayı ve dertlerini de dinlemeyi ihmal etmiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Önemli bir programı olmadığı zamanlarda,  Haftanın büyük bir bölümünü, Edirne’de ki esnafı işyerlerinde ziyaret ederek geçiren Gürkan, onlarla birlikte çay içiyor ve onların dertlerini dinliyor. Gürkan’ın ziyaretinden memnun kalan esnaf, Bizim aradığımız ve beklediğimiz böyle bir Belediye Başkanı. Sayın belediye Başkanımız bizleri fırsat buldukça ziyaret ediyor, sağ olsun çayımızı içip derdimizi dinliyor. Bize geçmiş dönemlerde olduğu gibi Koltuktan güç alan değil, halkına güç veren, derdini dinleyen bir belediye başkanı lazım.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazen Yürüyerek, bazen de hiç beklenmedik bir anda şehir içi minibüslerinde yada Dolmuş takside seyahat eden Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ilk kez gören vatandaşlar şaşkınlığını bir anda olsa gizleyemiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

“Mahalle halkının sorunlarını dinledi”

Başkan Gürkan önce ki gün Medresealibey Mahallesi sakinlerini ziyaret edip onlarla sohbet etti, dertlerini ve isteklerini dinledi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş eski mahallesi olan Medresealibey mahallesini ziyaret edip özlem giderdi. “Edirne için birlikte çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz” diyen Başkan Gürkan’ın ziyaretine mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi.  Gürkan’la hatıra fotoğrafı çektiren mahalle sakinleri  Oyun parkı için Gürkan’dan söz aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gürkan “ETUS Şoförlerini ziyaret etti”

Belediye Başkanı Gürkan yeni güne ziyaretlerini sürdürerek devam etti. Gürkan’ın bu defaki durağı  Türkiye’nin bir çok ilinde ulaşımda örnek gösterilen, ETUS Şoförleri oldu. Gürkan’ın ziyareti esnasında,  adını bütün Dünyaya duyuran ETUS’un bayan şoförü Pelin ASLANTAŞ’ta görev başındaydı. Bir süre şoförlerle sohbet edip ulaşım hakkında bilgi alan Gürkan, şoförlerin sorunlarını dinledi. Edirnelilerle hızlı iletişim ve yapılan etkinliklerin paylaşımları için Sosyal Medya’yı ve WHATSAP’ı en iyi kullananlar arasında yer alan Belediye Başkanı Recep Gürkan, ETUS şoförlerini ziyareti esnasında Facebook hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “Edirnelilerin canlarını emanet ettiği ETUS şoförü kardeşlerimizleyiz. Edirne’nin adını dünyaya duyuran kadın şoförümüz Pelin de bizlerle.” Notunu düştü.

 

 213 total views,  2 views today

Next Post

SON DAKİKA..! Spor İl Müdürü Serhat Ocak açığa alındı

Soruşturma kapsamında açığa alınan Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Serhat OCAK’ın yerine vekaletten Zekeriya Bayrak görev yapıyor.  2011 yılının ekim ayında Edirne Gençlik ve spor İl Müdürlüğü görevine atanan Serhat Ocak yaklaşık olarak 6 yıl görev yapmış oldu. Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü resmi web sitesinde halen Müdür […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp