Gürkan, Karaağaç’ta coşkuyla karşılandı

admin

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, Karaağaç Mahallesinde coşkuyla karşılandı. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi, karaağaç buluşmasını mitinge dönüştürdü.

Karaağaç ziyareti2

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, 30 Mart Yerel seçimleri için çalışmalarına devam ediyor. Edirne çalışmalarının yanında, CHP Süloğlu ilçe örgütünün davetini kırmayarak Süloğlu İlçe seçim bürosu açılışını yapan Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, açılışın ardından Süloğlu esnafını da ziyaret etti. Açılışta hemşerilerine seslenen Recep GÜRKAN; Edirne’ye dair çalışmalarımızda, ilçelerimizi de bir bütün olarak değerlendirip ortak çalışmaları hayata geçireceğimizi bilmenizi istiyorum. Değerli hemşerilerim yerel iktidara emin adımlarla ilerliyoruz. Sizlerden isteğim bu topraklara sahip çıkmanız. Geleceğimize sahip çıkmanız. Hırsızlığı, yolsuzluğu ortaya koyan ses kayıtlarında ki görüşmelerin bir daha bu ülkede yaşanmasına izin vermeyecek, bunların hesabını soracak, evlatlarımıza güzel bir Türkiye bırakacak Cumhuriyet Halk Partisine oy vermenizi istiyorum dedi.

recep gürkan karaağaç

Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği yetkilileri ile bir görüşme yapan Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, Hayvanları Koruma Derneğinin seçmen bildirgesini de imzalayarak, bu anlamda samimiyetini de ortaya koymuş oldu.

recep gürkan karaağaç4

Arasta çarşı esnafını ziyaret eden Recep GÜRKAN, esnafın ve alışveriş yapan hemşerilerinin ilgisinden memnun olduğunu vurguladı. Bu tarihi çarşılarımızı canlandırmak için değişik projeler hayata geçirmeyi düşündüklerini ifade etti.

Kısa bir değerlendirme yaparak; Ben Edirne Belediye Başkanı olduğumda, ben değil biz anlayışını getireceğimizi ifade ediyorum. Edirne’yi büyütmek, güzelleştirmek adına yapacağımız çalışmalarda, Edirne’yi halkımızla birlikte yöneteceğimizi ifade ediyorum. Bir gece yatıp, sabah kalktığımda aklıma geleni yapan bir başkan olmayacağımı ifade ediyorum. Ortak aklı hayata geçireceğimizi, Edirne için çalışan, çalışmak isteyen herkesi çalışmalarımıza ortak ederek, sorumluluk duygusuyla bu şehri büyüteceğimizi ifade ediyorum dedi.

recep gürkan karaağaç3

Ara vermeden çalışan Gürkan’a Edirne halkının büyük bir desteği var. Gittiği her yede coşkulu kalabalıklar tarafından karşılanması da bunu en önemli göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Karaağaç ziyareti3

Önceki gece geniş katılımlı bir konvoyla Karaağaç Mahallesine giden Recep Gürkan, burada 7’den 70’e tüm mahalleli tarafından coşkuyla karşılandı. ‘Başkanım hoş geldin’ diyerek karşılanan Recep Gürkan, mahalle sakinlerini selamladı. Ardından Karaağaçlılara miting havasında seslenen Recep Gürkan, Trakya Üniversitesi Genel sekreteri olduğu dönemde 7 yıl boyunca Karaağaç mahallesinin ekmeğini yediğini, suyunu içtiğini hatırlatarak, şunları söyledi:

recep gürkan karaağaç7

“Karaağaç Mahallesi Edirne’nin en güzel mahallelerinden biri. Yıllarca burada yaşadım ve mahallemizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Buradan bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Yeni dönemde Edirne Belediyesi 24 saat hizmet veren bir belediye olacaktır. Hepiniz yeni yönetimde söz sahibi olacaksınız. Bir derdiniz, sorununuz olduğunda kapımız her zaman sizlere açık olacak. Demokratik, Katılımcı, Hesap verebilir ve Şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla belediyeyi yöneteceğiz. Halk günlerimiz olacak. Hesaplarımızı her 6 ayda bir halka açıklayacağız. Belediye’nin asli görevlerini zaten yerine getireceğiz. Bunların konuşulmasına bile gerek yok. Edirne Belediyesi sosyal belediyecilikte öne çıkarak halkın refahı için çalışacak. Çok sayıda projemiz bulunmakta. Karaağaç içinde önemli projelerimiz var. Edirne Belediyesi’ni sizlerin de desteğiyle tekrar CHP Belediyesi yapmak için yola çıktık. Edirne’de gezdiğim her yerde halkın büyük bir desteğini görüyorum. Edirnelilerin teveccühüne layık olmak için çalışmaya devam edeceğiz dedi.”

Gürkan konuşmasının ardından Karaağaçlılarla fotoğraf çektirdi ve Karaağaç mahallesini gezerek sohbetler yaptı.

recep gürkan karaağaç2

recep gürkan karaağaç5 recep gürkan karaağaç6
recep gürkan karaağaç8 recep gürkan karaağaç9 recep gürkan karaağaç10 recep gürkan karaağaç11 recep gürkan karaağaç12 recep gürkan karaağaç13 recep gürkan karaağaç14 recep gürkan karaağaç15 recep gürkan karaağaç16 recep gürkan karaağaç17 recep gürkan karaağaç18 recep gürkan karaağaç19 recep gürkan karaağaç20 recep gürkan karaağaç21 recep gürkan karaağaç22 recep gürkan karaağaç23 recep gürkan karaağaç-kpk

 

 

 

 

 

 

 92 total views,  2 views today

Next Post

MHP, 8 Mart Kadınlar Günü'nü Kutladı

8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle MHP; Karaağaç yolu üzerinde bulunan Sera’da bir kahvaltılı toplantı düzenledi. Toplantıya MHP il kadın kolları Başkanı Hatice ŞİMŞEK, Kadın kolları üyeleri, Belediye Başkan adayI Orhan ÇAKIRLAR, ve meclis üyesi adayları katıldı. Burada bir konuşma yapan MHP belediye başkan Adayı Orhan Çakırlar, 8 Mart kadınlar Günü’nün […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp