GÜRKAN, MURAT YAPI TEKSTİL A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ SEDAT DERTLİ’Yİ ZİYARET ETTİ

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Murat Yapı Tekstil A.Ş. Genel Müdürü Sedat Dertli’yi ziyaret etti. Gürkan, fabrika çeşitli incelemelerde bulunarak, fabrika çalışanları ile birlikte öğlen yemeği yedi.Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, yaptığı paylaşımında, “Biliyoruz ki güçlü bir ekonomi ancak ve ancak üreterek olur. Bu nedenle emek veren, üreten, istihdam sağlayan Edirne’mizin, ülkemizin ekonomisine katkı veren üreticilerimizin her zaman yanındayız. Murat Yapı Tekstil A.Ş. Genel Müdürü Sedat Dertli’yi ziyaret ederek, çalışanlarla öğle yemeği yedik. Misafirperverliği için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Murat Yapı Tekstil A.Ş. Genel Müdürü Sedat Dertli de Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a, ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ettiğini belirterek, “Pandemiye rağmen, ülkemiz ekonomisine destek vermek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz, bundan sonra da en güçlü şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Başkanımız sayın Recep Gürkan’a, bugün misafirimiz olduğu için tekrar teşekkürlerimizi iletiyorum” ifadelerini kullandı.
Haber: Koray Ustabaşı

 466 total views,  2 views today

Next Post

İPSALA GÜMRÜK KAPISINA YAPILACAK, TIR PARKI İÇİN İNCELEME YAPILDI.

Edirne Valisi Ekrem CANALP, İpsala Gümrük Kapısı bölgesinde yapım çalışmaları devam eden tır parkı alanında incelemelerde bulundu.Devam eden çalışmalar hakkında bilgi alan Vali CANALP’e Mv. Fatma AKSAL, İpsala Kaymakamı Ekrem GÜNGÖR ve ETSO Bşk Recep ZIPKINKURT eşlik etti. ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt ta yaptığı açıklamada; “İpsala Gümrük Kapımızda yaşanan sorun […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp