Gürkan Pazartesi Günü Mazbatasını Alıyor

admin

30 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde, Edirne halkının teveccühü ile Edirne Belediye Başkanı olarak seçilen Recep Gürkan, mazbatasını 07.04.2014 Pazartesi günü saat 14:00’te, İlçe Seçim Kurulu’ndan alacak.

RECEP GÜRKAN SARAÇLAR CADDESİ - KİTAP (20)

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Halkı’na hizmet etmek bir onurdur diyerek, “Pazartesi günü mazbatamızı alarak resmi olarak görevimize başlayacağız. Bu yola çıktığımız ilk günden itibaren ifade ettiğimiz, hemşerilerimizle paylaştığımız çalışmalarımızı hayata geçirmek adına yaptığımız çalışmalara hız vereceğiz. Edirne Halkıyla birlikte, Edirne’mizin sorunlarına çözümler bulacağız.

recep gürkan belediye başkanı (6)

Demokratik, şeffaf, katılımcı, hesap verebilir bir yönetim anlayışımızla Edirne’nin geleceğe emin adımlarla yürümesini sağlayacağız.  Ben değil, biz olacağız. Ben değil her zaman Edirne olacak” diyen Recep GÜRKAN, “daha güzel, daha zengin, daha mutlu ve yaşanabilir bir Edirne’yi hayata geçireceğiz” dedi.

Ayrıca; her zaman Edirne halkıyla birlikte olacağız. Mutluluklarımızı paylaşarak artıracak, üzüntülerimizi de paylaşarak azaltacağız. Edirne halkına ve Edirne’ye olan sevdamız çalışmalarımızda en büyük gücümüz olmaya devam edecektir diyerek sözlerini tamamladı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, tebrik için çiçek göndermek isteyenlerin, çiçek bedelini, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin 1300-0806671 (İBAN TR80 0006 4000 0011 3000 8066 71) nolu hesap numarasına yatırmalarını ifade etti.

 132 total views,  2 views today

Next Post

Edirne'nin eğlencesi, eğlencenin yeni adresi...

RYS Hotel, Edirne’de “yapılmayanı yapmak ve düşünülmeyeni düşünmek” amacıyla ilk adımını atarak 2012 yılında faaliyetine başladı. Açıldığı günden itibaren bölgede prestij noktası olma yönünde önemli başarılara imza atan kurum, bünyesinde beş farklı alt işletmeyi barındırıyor. Özel pastaların yapıldığı pastane hizmeti ile Merdane, spor severlerin beğenisi haline gelen ve şehrin tek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp