GÜRKAN “Sahte Kayıt Belgesi İddisanda Olanlar İspatlamalı”

admin

CHP İl Merkezinde Milletvekili  Recep Gürkan bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya İl Başkanı  Teoman Özdöl, Merkez İlçe  Başkanı, Kadın kolları Başkanı ile partililer katıldı.

 Toplantıda konuşan Gürkan, üye yazımı konusunda bazı iddialar var bunların ispatlanmasını isteyeceğiz bu  yapılmazsa yargıya başvuracağız.

İlk olarak söz alan İl Başkanı  Özdöl, İpsala’da yapılan Çeltik Mitingi hakkında bilgi verdi. CHP olarak bundan böyle köylülerin önemli sorunları için miting düzenleyerek tepki göstereceklerini belirtti.

Daha sonra konuşan Milletvekili Gürkan, Çeltik üreticilerinin mitinginin çok başarılı geçtiğini bazı engellemelere karşın  halkın  coşkusunun yüksek olduğunu belirtti.

Bu arada partisi ile ilgili üye kayıt iddiaları hakkında açıklamada bulunan Gürkan” Bizim partimize üye olmanın belli  yöntemi var   şartları uygun olan kişi partili iki kişinin önerisi ile başvuru yapar kimlik bilgileri ve imzası ile üyelik başvurusu yapar. Bizde eline bilgisayarı alıp sokak sokak parti üyesi yapmıyoruz.

Bizim tüzüğümüz buna izin vermez. Son günlerde gündemde olan Şenol Güneş arkadaşımızın AKP üyesi olduğu iddia ediliyor.Bu iddiayı ispatlamalarını isteyeceğiz, Edirne genelinde partimizden AKP’ye üye olduğu belirtilen 684 kişi var bunların durumlarını inceliyoruz.bu iddialar hayam mahsulü ise yargı yoluna başvuracağız.herkes bu konuda dürüst olmalı.bu işte bir sahtekarlık varsa ortaya çıkacaktır” dedi   

 246 total views,  2 views today

Next Post

Başkan Sedefçi'den Anlamlı Ziyaret

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Edirne Bedensel Engellileri Koruma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Yeni yönetimini oluşturan Edirne Bedensel Engellileri Koruma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret eden Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Belediye olarak yaptığımız tüm çalışmalarda engellilerimizin önceliğini göz önünde bulundurmaya çalışmaktayız. Yeni yaptığımız tüm asfaltlama çalışmalarında hem görme engelli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp