GÜRKAN; “terörü lanetliyoruz”

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 07 Haziran 2016 tarihinde İstanbul Vezneciler’de meydana gelen hain saldırı sonucu hayatını kaybeden sivil vatandaşlar ve şehit polisler için baş sağlığı dileğinde bulundu.

RECEP GÜRKAN

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Vezneciler’de çevik kuvvet otobüsüne park halindeki bombalı araçla düzenlenen hain saldırıda şehit olan 7 polis ve 4 sivil vatandaş için baş sağlığı diledi. Gürkan, terör örgütlerinin hain saldırılarının Türk Milleti’ni asla yıkamayacağını, yıldırmayacağını belirterek, “İstanbul Beyazıt Vezneciler’de polis aracının geçişi sırasında haince yapılan bombalı saldırıda şehit düşen polislerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

Ülkemizin birlik ve beraberliğine hedef alan terörü, destekleyenleri ve terörü fırsat bilenleri lanetliyorum” dedi.

 

 

 

 

 72 total views,  2 views today

Next Post

Tam bir demokrasi sınavı

            Önceki gün İsviçre de ilginç bir anket yapılmış. Bazı gazetelerin yer vermediği bu ankette İsviçre halkına ülkede çalışan herkes için 2500 İsviçre Frangı Türk parasına göre 7 bin 227 lira maaş önerilmiş böyle hazır para avantadan yaşamayı İsviçre halkı geri çevirmiş %78’i bu karara hayır demiş. Önerilen bu tasarı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp