Gürkan; “Toplumun Tüm Kesimleriyle İşbirliği İçinde Olacağız”

admin

CHP EDİRNE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÜRKAN; “GÖREVİM SÜRESİNCE TÜM TOPLUM KESİMLERİ İLE EDİRNE’Yİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE DAHA İLERİYE TAŞIYACAK ,BİR DÜNYA KENTİ YAPACAĞIZ .SORUNLARIMIZI BİRLİKTE BELİRLEYECEĞİZ”.

recep gürkan-seçim gezisi-sanayi sitesi (1)

CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, önceki akşam Edirne merkezde muhtarlarla bir araya geldi. Gürkan seçim çalışmalarına dün sabahtan itibaren hızlı başlayarak Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Önceki akşam Ağa Köşkünde muhtarlarla bir araya gelen, CHP Edirne Milletvekili ve Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, burada muhtarlarla sohbet etti. Gürkan, Edirne değerlendirmelerine devam ederek, “Amacımız hep birlikte çalışarak daha güzel, daha zengin bir Edirne yaratmak” dedi.

recep gürkan-seçim gezisi-sanayi sitesi (2)

Dün sabahta güne hızlı başlayan Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, sabah saatlerinde Eski Sanayi Yönetimiyle bir kahvaltı yaptı. Burada sanayi esnafının sorunlarını dinleyen Gürkan, Edirne’nin tüm sorunlarını bildiğini ve çözüm yollarının bugünkü teknolojiyle çok kolay olduğunu vurguladı. Gürkan, sanayi esnafına yaptığı konuşmada kendisine CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU, MYK ve Parti Meclisi tarafından bir görev verildiğini hatırlatarak, “Sayın Genel Başkanımız, MYK ve Parti Meclisimiz böyle bir karar aldı. Benim bu konuda hiçbir talebim veya isteğim yoktu. Hatta iki kez Genel Başkanımıza giderek bu görevin bana verilmemesini istediğimi söyledim. Ama Genel Başkanımız bizim takdirimiz bu şekilde diyerek kararından dönmedi. Bundan sonra sorumluluk anlayışıyla bana düşen, aldığım bu görevi en iyi şekilde yerine getirmektir” diye konuştu.

recep gürkan-seçim gezisi-sanayi sitesi (3)

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE ÇOĞUNLUĞUN KARARI GEÇERLİ OLACAK

Sanayi esnafının Belediye tarafından yapılan kentsel dönüşüm nedeniyle gergin olduğunu ifade eden Gürkan, şunları söyledi: “Sanayi esnafının sorunlarını dinlemek için bugün buradayım. Özellikle Sanayi Esnafını etkileyen Kentsel Dönüşümle ilgili düşüncelerini almak istiyorum. Bizim yönetimimizde halkın katılımı olacak. Belediyeyi hep birlikte yöneteceğiz. Herkes söz sahibi olacak. Sanayi esnafı bugün işe gelirken neyle karşılaşacağını bilmiyor. İşyerlerimiz yıkılacak mı korkusuyla işe geliyor. Öncelikle biz kentte barışı ve huzuru getireceğiz. Kentimizde düşünülen kentsel dönüşümlerle ilgili olarak o bölgedeki esnafın ve halkın talebini soracağız. Büyük bir çoğunluğunun uygun görmesi halinde bu dönüşüme evet diyeceğiz.

recep gürkan-seçim gezisi-sanayi sitesi

HALKA ZARAR VERECEK PROJEMİZ OLMAYACAK

Esnafımıza, halkımıza ve Edirne’mize zarar verecek projeleri uygun görmeyeceğiz. Mevcut Sanayi içinde tutumumuz aynı olacak. Sanayi Esnafının üçte ikisi evet derse burada kentsel dönüşüm yapacağız.” Sanayi yönetiminin taleplerini ve sanayi sorunlarını dinleyen CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, ardından sanayi esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi ve kendilerine ‘hayırlı işler’ diledi. Gürkan, Edirne Belediyesi’ni tekrar Cumhuriyet Halk Partili bir Belediyesi yaptıktan sonra kentte esnafın daha fazla kazanması, Edirne’nin kalkınması ve Edirne halkının da refah düzeyinin artması için çalışacağını vurguladı.

recep gürkan-seçim gezisi-sanayi sitesi (4) recep gürkan-seçim gezisi-sanayi sitesi (5) recep gürkan-seçim gezisi-sanayi sitesi (6) recep gürkan-seçim gezisi-sanayi sitesi (7) recep gürkan-seçim gezisi-sanayi sitesikpk

 

 

 

 

 55 total views,  2 views today

Next Post

Saadet Adayı Ev Ziyaretlerinde

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin, seçim çalışmalarına ev ziyaretleri ile devam ediyor. Seçime gün saymaya başladığımız şu günlerde adayların çalışma tempoları da artarak devam ediyor. Toplumun her kesimine ulaşarak Milli Görüş Belediyeciliğinin farkını anlatma gayreti içinde olan Saadet Partisi adayı Av. Sinan Tekin, “her eve, herkese ulaşma […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp