Gürkan, Yaşlılar Gününü kutladı

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, geçmişle bugün arasında köprü kuran yaşlıların Türk Milleti’nin en büyük hazinesi olduğunu söyledi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, “Toplumumuzun temel direği olan yaşlılarımız geçmişle bugün arasında bizlere ışık tutan birer kaynaktır. Ömrünün büyük bir kısmını hayırlı evlatlar yetiştirmeye adamış, ülkesi ve milleti için en zor günlerde bile dimdik ayakta kalmayı başarmış yaşlılarımız, bizlerin rehberi olmaya devam edecektir.

GÜRKAN, yaşlılar haftasını kutladı (2)

 

 

 

 

 

Gelenek ve göreneklerimizi, kültürümüzü, milli ve manevi değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli hazinelerimize sahip çıkmak, onların yaşama daha bağlı kalmasını sağlamak ise hepimizin  en birincil görevidir. Ne mutlu ki Türk Milleti yaşlılarına sahip çıkan, onların bakımını, isteklerini yerine getiren en merhametli toplumlardan biridir.

Yaşlılarımıza bugün bizlerin göstereceği sevgi ve saygı ise çocuklarımıza örnek olacak; yarın yetişkinleri olarak, hayata daha sağlam adımlar atarak, minnet ve şükran duyguları içerisinde geleceğe yürüyeceklerdir.

Büyüklerine saygı gösteren bir toplumun geleceğinin de oldukça aydın olacağını ifade ederek, tüm büyüklerimizin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutluyor, minnet ve şükran duygularıyla onlara sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyorum.”

GÜRKAN, yaşlılar haftasını kutladı (3)

 197 total views,  2 views today

Next Post

AK Parti İlçe Başkanı Muştu Göreve Başladı

AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Çağrı Muştu 30 Eylül 2017 Cuma günü ETSO’da gerçekleştirilen AK Parti Edirne Merkez İlçe 6. Olağan Kongresinde seçilmesinin ardından çalışmalarına başladı.  Çağrı Muştu 1 Ekim Yaşlılar Günü nedeniyle eşi Elif Muştu ve beraberindeki ekip ile birlikte ilk önce huzurevini ardından Sultan 1. Murat  Hastanesinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp