Gürkan, “yüreğimize ateş düştü”

admin

Gürkan, “yüreğimize ateş düştü” (2)

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum” diyerek, terör örgütüne lanet yağdırdı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Hakkari’nin Yüksekova İlçesi kırsalında PKK’lı teröristlerin yola yerleştirdikleri patlayıcıların, Dağlıca Tabur Komutanlığı’ndan operasyona gitmek üzere ayrılan askeri iki zırhlı aracın geçişi sırasında patlaması sonucunda kesin olmayan sonuçlara göre 16 askerin şehit düştüğünü ve bir çok askerin de yaralandığını söyledi. Şehit sayısındaki artıştan duyduğu endişeyi dile getiren Gürkan, “Yaşananlardan dolayı büyük üzüntü duyuyoruz. Tüm ulusumuzun başı sağ olsun” dedi.

Dün geceden itibaren Türkiye’nin yüreğine büyük bir ateş düştüğünü ifade eden Gürkan, terör örgütü PKK’ya lanet yağdırarak, “Amaç ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti’ni bölmeye hiç kimsenin gücü yetmez. Türkiye Cumhuriyeti’nin yok olmasını isteyenlerin hayalleri hiçbir zaman gerçek olmayacak” diye konuştu.

Gürkan, “yüreğimize ateş düştü” (1)

 8 total views,  2 views today

Next Post

Terör saldırılarını ve terörü destekleyenleri lanetliyoruz

Eğitim iş Edirne Şube Başkanı  Hikmet Bölükbaşı,Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde bölücü PKK terör örgütünce gerçekleştirilen saldırı sonucu ilk gelen bilgilere göre 16 askerimiz şehit olduğunu  , birçok askerimiz de yaralandığını belirterek, “Terör örgütünün çirkin yüzünü bir kez daha gözler önüne seren alçakça saldırıyı şiddetle kınıyoruz.             […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp