GÜRKAN, yürüyüş ve gezi parkuru’nu inceledi

admin

GÜRKAN, yürüyüş ve gezi parkuru’nu inceledi (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Fatih Mahallesi’nden Kocasinan Mahallesi’ne kadar uzanan su kanalının üzerine yapımı devam eden ‘Yürüyüş ve Gezinti Parkuru’nu inceledi. Zemini kanserojen madde içermeyen kauçuk malzeme ile kaplanmaya başlanan parkur için Gürkan, Fatih Mahallesi Muhtarı Bilal Ürer ile de görüş alışverişinde bulundu.

Uzun yıllardır Edirnelilerin yürüyüş alanı olarak kullandığı Fatih Mahallesi’nden Kocasinan Mahallesi’ne kadar uzanan su kanalı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatlarıyla yeni bir görünüme kavuşuyor. Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kauçuk malzemeleriyle kaplanan parkur, bin 240 metre uzunluğunda 5 metre 30 santim genişliğinde olacak.

GÜRKAN, yürüyüş ve gezi parkuru’nu inceledi (2)

 

 

 

 

 

 

Yürüyüş ve Gezinti Parkuru’nu Fatih Mahallesi Muhtarı Bilal Ürer ile inceleyen Gürkan, “ ‘Yürüyüş ve Gezinti Parkuru’nun zemini tamamen geri dönüşüm malzemelerinden elde edilecek. Kanserojen madde içermeyen kauçuk malzemeden yapılacak olan parkur, vatandaşların yorulmadan daha rahat bir şekilde yürüyüş yapmasını sağlayacak. Yürüyüş ve Gezinti Parkuru’nda spor aletleri, kamelyalar ve oturma bankları da yer alacak” dedi.

 

 71 total views,  2 views today

Next Post

Emperyalizm güçten anlar

                Saadet Partisi İlçe Başkanları Toplantısı büyük bir katılımla Ankara’da yapıldı. Teşkilatların çalışmalarına hız katacak “Planlama ve Değerlendirme” konuları üzerinde duruldu.  Gündeme dair önemli konularda açıklamaların yapıldığı toplantıya Saadet Partisi Edirne İlçe Başkanları da katıldı. Toplantı ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp