Gürkan’a “Hayırlı olsun” ziyareti

admin

Balkan Gazeteciler Derneği ve Balkan Basın Birliği Genel Başkanı Ali Soydan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 30 Martta Edirne Belediye Başkanı seçilen Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

recep gürkan'a balkan gazetecilerden ziyaret

Ali Soydan, Başkan Yardımcısı Murat Top, Genel Sekreter Kerim Yurk, Muhasip Üye Rahmi Cinokur ile birlikte yaptığı ziyarette, Recep Gürkan’a yeni görevinin hayırlı olmasını ve görevinde başarılar diledi.

recep gürkan'a balkan gazetecilerden ziyaret (1)

Ziyarette, Balkan Gazeteciler Derneği’nin ve Balkan Basın Birliğinin yaptığı çalışmalar hakkında da bilgi veren Soydan, “Balkan Basın Birliği olarak ilkini geçen yıl gerçekleştirdiğimiz Balkan Gazeteciler Buluşması toplantısını bu yıl Haziran ayında Makedonya’nın Üsküp kentinde gerçekleştireceğiz. Bu toplantıda sizleri de aramızda görmek isteriz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürkan, Edirne Belediyesinin her zaman sivil toplum örgütlerinin yanında olduğunu belirterek, “Her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

 

 133 total views,  2 views today

Next Post

Belediye’den Parkmetre Konusunda Uyarı

Edirne Belediyesi tarafından yürütülen parkmetre sistemi Devlet Hastanesi çevresi, Kıyık Caddesi, Kervansaray Otel arkası, Selamsız Sokak, Maarif Caddesi, Balık Pazarı ve Ortakapı caddelerinde saat 08:30 ile 18:00 saatleri arasında uygulanmaktadır. Çalışma saatleri 21 Nisan 2014 Pazartesi gününden itibaren saat 09:00 ile 19:00 olarak değiştirilecektir. Parkmetre uygulamasından yararlanan vatandaşlarımızın ödeme yaptıktan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp