Gürkan’dan Hüseyin Tütüncü’ye tebrik ziyareti

admin

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen Yerel seçimde resmi olmayan sonuçlara göre Kırcasalih Beldesinde seçimi halkın büyük desteği ile kazanan Millet ittifakının adayı CHP Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü’yü, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ziyaret ederek tebrik etti.

Yerel seçim süresince yaptığı çalışmalarla, Hüseyin  Tütüncü ve ekibine tam destek veren Kırcasalih’lilere bundan sonraki en büyük destek Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’dan gelecek. 2014 yılında Belediye başkanlığı görevine seçilen Gürkan, görev yaptığı süre içerisinde adeta bir Büyükşehir Belediye Başkanı gibi çalışıp Edirne’nin birçok ilçesi, beldesi ve köyüne Edirne Belediyesi’nin hizmetlerini ve imkanlarını sundu.

Kırcasalih’in yeni Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü ve ekibini tebrik ziyaretine giden Gürkan ve İl Başkanı Pekcanlı Kırcasalih’te coşkuyla karşılandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Tütüncü; “Sayın il başkanımız Fevzi Pekcanlı ve Değerli Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan bizleri ziyaret edip tebriklerini ilettiler ve Miraç Kandilimizi kutladılar. Hep birlikte başardık ve hep birlikte çalışacağız. Bize destek veren ve vermeyen tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Gün birlik olma günüdür. Buradan Millet ittifakının ruhunu Kırcasalih’te başarıyla sürdüren ve büyük destek veren İyi Parti yöneticilerine ve kardeşlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Yine bu seçim sürecinde  bizi gece gündüz demeden yalnız bırakmayan ve bu dava uğrunda görev yapan partimizin değerli yöneticilerine ve üyelerine teşekkür ediyorum. Biz Kırcasalih’li halkımıza seçim sürecinde bir söz verdik. Projelerimizi anlattık. Bundan sonra artık Kırcasalih’te hizmet zamanı.” Dedi.

CHP’nin bayrağını Kırcasalih Beldesi’nde dalgalandırmaya devam eden Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü ve ekibini tebrik ederek konuşmasına başlayan Gürkan; “Edirne Belediye Başkanı olarak siz değerli Kırcasalih halkına 30 dakikalık mesafedeyiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Kırcasalih’lilerin herhangi bir derdinde ve sorununda Edirne Belediyesi ve Recep Gürkan olarak burada olmaya devam edeceğiz. Hüseyin Kardeşimizin beldemizde güzel hizmetler yapacağına eminiz. Tüm halkımıza verdiği destek için teşekkür ederim” Dedi.

 1,368 total views,  6 views today

Next Post

Lalapaşa’da İsmail Arslan Mazbatasını aldı

Lalapaşa ilçesinde seçimi büyük farkla kazanan ve Lalapaşalıların tam desteğini alan AK Parti Lalapaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Arslan, Başkanlık mazbatasını aldı. İl seçim kurulunda düzenlenen törenle mazbatasını alan Lalapaşa Belediye Başkanı İsmail Arslan’a bu anlamlı günde İlçe Başkanı Erhan Ayyıldız, İl Genel Meclis Üyesi Secaattin Uyur ve parti yöneticileri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp