Gürkan’dan Edirne Ajans’a Ziyaret..! ANKETTE CHP yüzde 42.7 İLE AÇIK ARA BİRİNCİ PARTİ

admin

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan Gün boyu ziyaretlerin ardından Gazetemizi ziyaret etti. Partili belediye meclis üyesi adayları ile Gazetemize gelen Gürkan, böyle güzel bir mekânda yayın yaptığı için Edirne Ajans Gazetemiz ve Radyo su ekibini kutladı.

recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (17)

Gürkan bu ziyaret sırasında yaptığı konuşmada; “Bazıları CHP’nin ne kadar önemli olduğunu Pazartesi günü yapılan miting ile daha iyi tanımış oldu. Bazıları bu mitingi küçük göstermeye çalışsa da Edirne de Rahmetli Ecevit’in 1978 yılında yaptığı mitingin ardından yapılan en kalabalık ve en coşkulu mitingi oldu. Havanın yağışlı olmasına ve tatil olmamasına rağmen en coşkulu miting oldu. Buna rağmen insanlarımız akın akın miting alanına geldiler.

recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (31)

Toplantı için ayrılan alan yeterli olmadı. Kalabalık ayrılan alanın dışına taştı. Mitingin Pazartesi günü olup ve saat 16:00’da gerçekleşmesine rağmen 15 Bin vatandaş miting alanını doldurup Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na destek verdi. Miting alanımızda çevre illerden katılım yoktu. Alanı dolduranlar Edirne ve ilçelerden gelen vatandaşlarımızdı. Bu mitingi hafta sonu gerçekleştirseydik, Tarihin en büyük mitingini yapmış olacaktık. Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu mitingde konuşmasını yağmur nedeniyle kısa tutmak istedi. Ama Meydanı dolduran vatandaşlar, sloganlarla konuşmasının devam etmesini istediler.

kemal kılıçdaroğlu-edirne mitingi (181)

Genel Başkanımız meydandaki platformu kaldırarak vatandaşlarla birlikte yağmur altında konuşmasına devam etti. “Siz beni dinlerken ıslanıyorsunuz böyle olmaz, ben de ıslanacağım” diyerek 50-55 dakik süren konuşmasını yağmur altında sürdürdü. Genel Başkanımızın konuşması süresince yağmurlu bir hava olmasına rağmen mitingi izleyenler meydanı terk etmedi ve sonuna kadar Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu izledi.

kemal kılıçdaroğlu-edirne mitingikpk

 

Genel Başkanımız miting sonrası Geceyi Edirne’de geçirdi. O gece; onuruna verilen yemekte Edirne halkına ilgisi nedeniyle defalarca teşekkür etti“ dedi.

recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (26)

Gürkan, siyasi çalışmaları sürdürdüğünü ve gittiği her yerde halkın büyük ilgisi ile karşılaştığını belirterek, Seçim çalışmalarına sabah başlayıp gecenin geç saatlerine kadar devam ettiklerini ifade den Gürkan; “ Bu çalışmalarımız sırasında odaları, sivil toplum kuruluşlarını, sendikaları, kadın kuruluşlarını, farikaları ve işçilerimizi ziyaret ediyoruz. Her akşam bir mahalleye ziyarette bulunuyoruz. Bazen kahve kahve konuşmalar yapıyoruz. Bazen ise uygun olan yerlerde mahalle mitingi yapıyoruz. Hiçbir yurttaşımızdan bugüne kadar hiçbir olumsuz tepki almadık. Bunun altını çizerek söylüyorum.

ANKETTE CHP %42,7 İLE AÇIK ARA BİRİNCİ PARTİ

orc-anket

Bilindiği gibi önceki gün bir anket yayınlandı. Yayınlanan bu ankette CHP %42,7 ile açık ara önde bulunuyor. Bu ivmenin seçim günü yaklaştıkça daha da artacağını düşünüyorum. Biz 30 Mart’ta bu seçimi açık farkla önde tamamlayacağız. Bu seçimde bizim tek hedefimiz; “belediye başkanı, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyelerini kazanmak değil. Bu ülkeye çok ciddi zararları olduğuna inandığımız AKP hükümetini sandığa gömmek. Bizim asıl çabamız bu yönde. Çünkü, ülkeyi biz bu yolsuzluklardan ve başı bozukluktan, Bu yalan, dolan ve talandan kurtarmak istiyoruz.

recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (10)

Bu mücadele birilerini koltuk sahibi yapma, birilerini makam ve mevki yapma mücadelesi değil. Bu mücadele ikinci bir kuvay-i mücadele direnişi gibidir. Bu ülkeyi ter temiz hırsızlardan yolsuzluklardan arınmış bir ülke haline getirmek bizim esas hedefimiz bu. Bunu ekibimizle kadromuzla Gerçekleştireceğiz. CHP’ye halkımızın olağanüstü bir desteği var. Edirne geçmişte de CHP’nin kalesiydi. Bugün de öyle, gelecekte de yine öyle olacaktır” dedi. Daha sonra Edirne Ajans yayın organlarını gezen Gürkan; Radyo Su’da program yapan Dijey’lerle sohbet edip, onlarla hatıra fotoğrafı çekildi. Edirne Ajans medya Gurubu sahiplerinden Nemci Engin, Gürkan’a Edirne Ajans medya gurubunun çalışmaları ve hedefleri konusunda bilgi verdi.

recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (13)

recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (3) recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (6) recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (9)
recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (11)
recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (15)

recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (19) recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (21)
recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (28) recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (30)
recep-gürkan-edirneajans-ziyaret-kpk

 

 

 

 

 

 419 total views,  2 views today

Next Post

Günşen, Edirne’yi Güzel Yarınlara Taşıyacak

Esnafa destek vereceğini ve Edirne’yi marka kent haline getireceklerini ifade eden AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, Edirne’ye değişimi ve dönüşümü getireceklerini söyledi. Prof. Dr. Ahmet Günşen, tanıtım çalışmaları kapsamında 5 Mart 2014 Çarşamba günü Mimar Sinan Rotary Kulübü üyeleriyle birlikte Edirne’nin sorunlarını görüştü, Din Bir-Sen […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp