Gürkan’dan Esnaf Ziyareti

admin

GÜRKAN UZUNKÖPRÜ’DE ESNAFLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Uzunköprü’de esnafların ziyaret eden CHP Milletvekili Recep Gürkan esnafların çözümlenmeyen sorunlarını dinledi.

Esnaf ziyareti sonrası açıklama yapan Gürkan, AKP iktidarı döneminde küçük esnafın sorunlarının katlanarak arttığını,esnafların mesleklerini sürdüremez hale geldiğini  söyledi.

Gürkan” esnafların sorunlarını dinliyorum. Her biri dert küpüne dönmüş. “Bir dokun bin ah işitiyorsunuz”. İktidar partisi sözcülerine baktığımızda her şey  yolunda işler tıkırında  gösteriliyor.

Onlara çarşıları dolaşıp  halkın sorunlarını kendi ağızlarından dinlemelerini  isterim.Orada  söylenenleri dinledikten sonra  gerçekleri gözleriyle göreceklerine inanıyorum.

  Bu ziyaretim sırasında küçük esnaflarımızın yanında tüm dar gelirlilerin yaşamlarını zora girdiğini gördüm.

    İktidar  partisi yetkilileri masa başında demeç yerine  halkın arasına girerek ne zorluklar içinde olduklarını görmelerinde yarar görüyorum.

Uzunköprü gibi ekonomi şartları az çok iyi konumda olan bir ilçede durum bu ise daha  yoksul yerlerde durumun ne düzeyde olduğunu siz düşünün” dedi217426_563540423656186_832108628_n

 191 total views,  2 views today

Next Post

KEŞAN GALATASARAYLILAR DERNEĞİ, GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İÇİN BAĞIŞ TOPLAYACAK

KEŞAN GALATASARAYLILAR DERNEĞİ, GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İÇİN BAĞIŞ TOPLAYACAK 23 Ocak’ta yanan tarihi Galatasaray Üniversitesi’nin tekrar faal bir hale gelebilmesi amacıyla Edirne Keşan İlçesi’nde Keşan Galatasaraylı’lar Derneği tarafından bağış toplanacak. Keşan Galatasaraylılar Derneği’nin olağan genel kurul toplantısında gündeme gelen konuyla ilgili açıklama yapan Dernek Başkanı Şahap Kayahan, “Yönetim olarak bu yıl […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp