Gürkan’dan Kırcasalih Belediyesi’ne büyük Destek.

admin

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Edirne Belediye Başkanı  Recep Gürkan ve Uzunköprü CHP İlçe Başkanı İnanç Sülüş, Kırcasalih Belediye Başkanı Suat Karakaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kırcasalih Belediye Başkanı Suat Karakaş, Milletvekili Bircan ve Belediye Başkanı Recep Gürkan’a çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başta Edirne ve  ilçe belediyelerine her türlü  ekipman,araç, gereç desteği veren Başkan Gürkan, Kırcasalih Belediyesi’ne 3 adet cam kumbara ve 5 adet otobüs durağı sözü verdi.  Recep Gürkan’ın bu jestinden büyük memnuniyet duyan Kırcasalih Belediye Başkanı Suat Karakaş, Gürkan’a  Kırcasalih belediyesine verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

Eğitim İş Sendikası Edirne Şubesi Başkanlarından, eski MYK üyesi, Kepirtepe 1982 mezunlarından Nazım Kırcı’nın vefat eden annesinin cenaze törenine katılıp başsağlığı dileklerini ilettiklerini ve daha sonra Kırcasalih Belediyesini ziyaret ettiklerini  ifade eden Edirne Milletvekili Erdin Bircan, gazetemize yaptığı açıklamada, Belediye Başkanımız Recep Gürkan, Uzunköprü ilçe başkanımız İnanç Sülüş ile Kırcasalih Belediye Başkanımızı ziyaret etti. Başkanımızdan geçen dönem ve şimdiki dönemi değerlendirip belediye çalışmaları hakkında bilgi aldık. Parti ile ilgili istişarelerde bulunduk. Her zaman  ilçe ve belde belediyelerine destek olan Sevgili Belediye Başkanımız Recep Gürkan Kırcasalih Belediyemize de destek sözü verdi.” dedi.

 

 212 total views,  2 views today

Next Post

Nazım Kırcı'nın acı günü

Eğitim İş Sendikası Edirne Şubesi Başkanlarından, eski MYK üyesi, Kepirtepe 1982 mezunlarından Nazım Kırcı’nın annesi  1930 doğumlu Huriye Kırcı bir süredir devam eden rahatsızlığı nedeniyle vefat etti.     Cenazesi  ikindi namazından sonra Edirne/Uzunköprü İlçesi Kırcasalih beldesinde belde mezarlığına defnedildi. Cenaze namazına  CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Okan Gaytancıoğlu, Edirne Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp