7 yıl İl Gençlik Kolu Başkanlığı, 2 dönem İl Yönetim Kurulu Üyeliği, 2 dönem İl Başkanlığı gibi çok önemli görevlerde bulunan ve Partinin her kademesinde görev alan tabanın sevdiği isim Fevzi Pekcanlı’nın delegelerin büyük desteği ile 3. Kez İl Başkanı seçilmesinin ardından, Pekcanlı’ya ilk ziyaret Başkan Gürkan’dan geldi.
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Başkan Yardımcıları Yaver Tetik, Selçuk Çakır ve Meclis Üyeleri, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı fevbzi-pekcanlıya-gürkandan-ziyaret-4.jpg

Gürkan ve Meclis üyelerinin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan İl Başkanı Perkcanlı; “Ben böyle mücadelenin içinde olmaktan dolayı çok gururluyum. Bu parti çatısı altında yaptığım gençlik kolu başkanlığı ve iki dönem il başkanlığı görevleri çocuğuma bırakacağım en büyük mirastır. 4 yıllık süreçte; 1 referandum, 1 genel seçim, 1 de yerel seçim geçirdik. Adaylar kim olursa olsun gece gündüz çalıştık. 2019 seçimlerinde İyi Parti ittifak ortağımız oldu. Bu nedenle eleştiriler oldu ancak Türkiye bu ittifaka mecbur bırakıldı. Yereldeki ittifakta, geneldeki ittifakta Genel Merkezimizin kararıyla oldu. Bu ittifak ideolojik bir ittifak değildi; bayrak adına, Cumhuriyet adına yapılan bir ittifaktı. Bizim bugün artık akıl verenlere değil; güç verenlere ihtiyacımız var. Bu süreçte bana ve ekibime destek veren gücünü sürekli yanımızda hissettiğimiz Başkanımız sevgili ağbim Recep Gürkan’a teşekkür teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Gürkan da burada yaptığı konuşmada İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’nın gençliğinden bu yana partinin çeşitli kademelerinde görev yaptığını ifade ederek; “Partisi için yazın terleyen, kışın soğuklara aldırış etmeden görevini layıkıyla yapan, gerektiğinde direklere çıkıp partisinin bayrağını dalgalandıran, seçim süreçlerini il genelinde örgütümüzle tek yürek olup birlik ve beraberlik içinde en iyi şekilde yürüten kardeşim Fevzi Pekcanlı’nın 3. kez İl Başkanı seçilmesi partimiz adına beni de çok mutlu etmiştir. Burada kendisini bir kez daha tebrik ediyorum”dedi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı fevbzi-pekcanlıya-gürkandan-ziyaret-3.jpg

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı fevbzi-pekcanlıya-gürkandan-ziyaret-1.jpg