Gürkan’ın koltuğu çocuklara emanet

admin

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası dolayısıyla, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın, minik konukları vardı.

23 nisan recep gürkana çocuklardan ziyaret (34)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası dolayısıyla, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın, minik konukları vardı.

23 nisan recep gürkana çocuklardan ziyaret (15)

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, minik konuklarını makam odasında ağırlayarak, kendilerine ikramlarda bulundu. Gürkan, minik öğrencilerin bayramlarını kutlayarak, Belediye Başkanı olsalardı neler yaparlardı diye sordu. Minikler, çocuk parkları, yeşil park alanları ve kitap okuma yerleri istediler.

23 nisan recep gürkana çocuklardan ziyaret (13)

Başkan Recep Gürkan, minik öğrencilerin taleplerini en kısa zamanda gerçekleştirmek için çalışmalara başlayacaklarını belirterek, öğrencilerle uzun süre sohbet etti.

 96 total views,  2 views today

Next Post

Selimiye Gölgesinde Çoşkulu Bayram Kutlaması

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi töreni ilk olarak Saat 10.00 da Atatürk Anıtına çelenk konulması ile başladı. Buradaki törene Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Okul Müdürleri, misafir ekipler ve öğrenciler katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan Günün anlamını belirten konuşmasını yaptı. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp