GÜRKAN”SANIK OLARAK MAHKEMEYE ÇIKTIĞIMI GÖSTERSİNLER MİLLETVEKİLLİĞİNDEN İSTİFA EDERİM”

admin

Hava muhalefeti nedeniyle açık hava toplantısını yapamayan CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan Sanayi Sitesi Keyif Düğün Salonunda kendisine destek amacı ile gelen Yalova Milletvekili, CHP Genel Başkan Vekili Muharrem İnce’nin de konuşmacı olarak katıldığı bir toplantı düzenledi.

muharrem ince - etso

Bu toplantının ardından Salı günü ETSO’da düzenlenen toplantıya, CHP Yalova Milletvekili Genel Başkan Vekili Muharrem İnce Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, parti yöneticileri ile yarısı bayanlardan oluşan vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından ilk olarak söz alan Edirne CHP Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan seçimlere 19 gün kaldığını seçim çalışmalarının ilk günlerinde insanların kafası karışık insanlar oyların bölünmesinden korkuyorlar gibi söylemlerin sona erdiğini belirterek şunları kaydetti; “ Biz Edirne’de seçimi kazandık ,buna emin olunuz. Bizim amacımız farkı açarak seçimi kazanmak bugüne kadar aldığımız oylardan daha fazla oy almayı hedefliyoruz.

muharrem ince - etso2

HANGİ PARTİDEN OLURSA OLSUN PARTİMİZ HERKESE AÇIK

Bundan birkaç gün önce yapılan ankette CHP %46,7 AKP %22,%15 MHP,%5,7 DSP olarak çıktı. Bu sizin başarınız, bu Edirne insanının, yurtseverlerin, Cumhuriyetçilerin başarısıdır.

Burada herkes bizim vatandaşımız geçmişte hangi partiye oy verirse versin bu ülkenin bölünmesinden, soyulmasından, yolsuzluk ve yüzsüzlükten korkan herkesi CHP’ye oy vermeye davet ediyoruz. Hiç kimseyi ötekileştirmiyoruz. Edirne halkına ayni oranda yaklaşacağız. Bizim için yandaş vatandaş olmayacak.muharrem ince - etso3 muharrem ince - etso4 muharrem ince - etso5 muharrem ince - etso6 muharrem ince - etso7 muharrem ince - etso8 muharrem ince - etso9 muharrem ince - etso10 muharrem ince - etso11 muharrem ince - etso recep gürkan muharrem ince - etsokpk

 

 

 102 total views,  2 views today

Next Post

GÜRKAN PROJELERİNİ AÇIKLADI

CHP Belediye Başkanı Recep Gürkan ETSO’da Sinevizyon gösterimi ile projelerini sundu. Gürkan bir saati aşkın sürede göreve geldiği zaman yapacağı işler konusunda detaylı açıklamalarda bulundu. Öğretmenlikten gelen alışkanlıktan olsa gerek, kürsüde uzun süre konuşan Gürkan, halkın anlayacağı anlatımla projelerini sıraladı. CHP Belediye Başkan Adayı Gürkan’ın proje kitapçığında yazdığı demokratik, şeffaf […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp