Mekanın Cennet Olsun Reha Abi…
Bir Süredir sağlık sorunları nedeniyle tedavi gören Mehmet Reha Gürsözlü (71), vefat etti. Edirne ekonomisinde büyük istihdamlar yaratan, İlimizin ender isimlerinden, Edirne’nin sevilen ismi, işadamı Mehmet Reha Gürsözlü’nün ani vefatı sevenlerini üzdü.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı reha-gürsözlü-cenaze-töreni-edirne-8-768x1024.jpg

Merhume Macide Gürsözlü’nün ve Merhum Ahmet Gürsözlü’nün oğlu, Mehmet Gürsözlü’nün ağabeyi, Tennur Gürsözlü’nün Kayınbiraderi, Uğurcan Gürsözlü’nün amcası, Kemal Gürsözlü’nün babası, Elçin Gürsözlü’nün kayınperi ve Gülay Gürsözlü’nün eşi Mehmet Reha Gürsözlü için Eski Camii’de düzenlenen cenaze törenine, eş, dost ve yakınları katıldı. Eski Cami havlusunu dolduran yüzlerce vatandaş Mehmet Reha Gürsözlü’ye son görevini yerine getirmek için hazır bulundu.
Cenaze törenine katılan vatandaşlar, eş dost ve yakınları, Reha Gürsözlü’nün oğlu Kemal ve kardeşi Mehmet Gürsözlü ile eşi Gülay Gürsözlü’ye taziyelerini sundu.
Öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazından sonra Gürsözlü’nün cenazesi Buçuktepe mezarlığına defnedildi. Bizde Edirne Ajans ailesi olarak Mehmet Reha Gürsözlü’ye Allahtan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.