Telefon
WhatsApp
10. Uluslararası Fetih Kupası Yarışlarının Tanıtımı Edirne’de Yapıldı
davetiye

Dünya Etno Spor Konfederasyonu Başkanı ve Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Necmettin Bilal Erdoğan, fethin başladığı Edirne’den 10. Fetih kupası yarışlarını başlattıklarını söyledi.
Edirne Sarayiçi Adalet Kasrı önünde düzenlenen basın toplantısında konuşan Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, 10. Fetih Kupası Okçuluk Yarışmasının Fatih’in doğduğu ve İstanbul’u fetheden şehirden başlamasının anlamlı olduğunu ifade etti.
Vali H. Kürşat Kırbıyık, Edirne'nin birçok spor organizasyonuna ev sahipliği yaptığını belirterek "Edirne son derece kadim bir şehir, tarihi bir başkent ve kültürel değerleri itibari ile son derece önemli bir merkez, aynı zamanda spor açısından da son derce önemli bir merkez olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

10- Uluslararası Fetih Kupası Yarışlarının Tanıtımı Edirne’de Yapıldı4

Edirne’de Türkiye-Bosna Hersek Ragbi milli takımlar maçına ev sahipliği yaptı. Dün ise Motokros parkurumuzda Türkiye, Balkan ve Doğu Avrupa şampiyonasını yaptık. Gelecek dönemler için Okçular Vakfı'nın başkanıyla çok kıymetli bir görüş alışverişinde bulunduk. Hatta kendi aramızdaki ifademizle de prensip anlaşmamızı yaptık. Önümüzdeki dönemlerde çok daha güzel, Edirne'yi de içine katacak şekilde, çok daha geniş katılımlı, etkinliklere de birlikte imza atmak istiyoruz " dedi.
Toplantının ardından Necmettin Bilal Erdoğan ve Haydar Ali Yıldız ve Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, temsili ok atışı yaptılar.

10- Uluslararası Fetih Kupası Yarışlarının Tanıtımı Edirne’de Yapıldı610- Uluslararası Fetih Kupası Yarışlarının Tanıtımı Edirne’de Yapıldı 10- Uluslararası Fetih Kupası Yarışlarının Tanıtımı Edirne’de Yapıldı2 10- Uluslararası Fetih Kupası Yarışlarının Tanıtımı Edirne’de Yapıldı5

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği