Telefon
WhatsApp
AK NOKTA PROJESİ EDİRNE'DE

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Ocak ayı değerlendirme toplantısında İlçe ve Kadın Kolları Başkanları ile bir araya gelerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, İlçe ve Kadın Kolları Başkanları ile bir araya gelerek Ocak ayı değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda haftalık ve aylık programların belirlendiğini söyleyen İba, 'AK Nokta Aracı'nı faaliyete geçireceklerini duyurdu.

AK Parti Edirne İl Başkanlığı'nda gerçekleşen toplantıda haftalık ve aylık programlar belirlendi. Sandık yönetim kurullarının tüm ilçelerde tamamlandığını söyleyen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, tüm ilçelerle birlikte saha çalışmalarını daha da hızlandırdıklarını ifade etti.
Gece gündüz demeden köylerde, mahallelerde, ilçelerde ve beldelerde ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten Başkan İba, hoş sohbetler eşliğinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinlediklerini ve ilgili bakanlıklara iletmek üzere not aldıklarını dile getirdi.
AK Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından başlatılan ve vatandaşlarla parti arasında köprü görevi gören, iletişimi kolaylaştıran 'AK Nokta Aracı'nı faaliyete geçireceklerini duyuran İba, Merkez ve ilçelerde yapacakları programlarda AK Nokta Hizmet Aracı ile meydanlarda vatandaşlarla bir araya geleceklerini ve sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği