Telefon
WhatsApp
Ak Parti’den “Gönül Gönüle Edirne” Mahalle Ziyaretleri

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Çavuşbey Mahalle Başkanı Ömer Bahar’ın ev sahipliğinde mahalle sakinleri ile bir araya geldi.“Gönül Gönüle Edirne” diyerek başlattıkları buluşmalara, mahalle ziyaretleriyle devam ettiklerini söyleyen İba, her hafta başka bir mahallede Edirnelilerle buluşmaya devam edeceklerini belirtti.

akparti-mahalle-ziyaretleri-edirne (7)

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Çavuşbey Mahalle Başkanı Ömer Bahar’ın ev sahipliğinde mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Başkan İba, kentte var olan sorunlar ve beklenen hizmetler hakkında vatandaşlar ile sohbet etti.Başkan İba, “Gönül Gönüle Edirne” sloganıyla bir süredir gerçekleştirdikleri farklı buluşmalara mahalle ziyaretleriyle devam ettiklerini, bu kapsamda ilk mahalle ziyaretlerini Çavuşbey Mahallesi’ne gerçekleştirdiklerini söyledi.

akparti-mahalle-ziyaretleri-edirne (6)

Bundan sonra her hafta bir mahalle başkanının evinde mahalle sakinleri ile sohbet edeceklerini aktaran İba, “Haftalık olarak gerçekleştirdiğimiz İl Yönetim Kurulu Toplantımızın ardından bir mahallemize misafir olacağız. Mahalle sakinlerimize sözümüz olsun, ilk ziyaretimiz Çavuşbey Mahallemize olacak demiştik. İlk mahalle ziyaretimize #GönülGönüleEdirne diyerek Çavuşbey ile başladık. Ulaşamadığımız, gözünün içine bakmadığımız kimse kalmayacak demiştik. Bizler de gündüz gece demeden, durmadan ve yorulmadan ilk günkü aşkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizlere evlerini açan ve hanelerinde misafir eden hemşehrilerimize şimdiden çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

akparti-mahalle-ziyaretleri-edirne (3)

"Ayşe Teyzemizin gözlerinin içine bakarak sohbet edebiliyorsak, davamızın samimiyetindendir."

Hane ziyareti esnasında, Ömer Bahar'ın annesi Ayşe Bahar'la da sohbet eden Başkan İba "Yediden yetmişe diyerek ulaşmamız gereken hemşehrilerimiz bizim için çok kıymetli... Bugün bir haneye misafir olup Ayşe Teyzemizin gözlerinin içine bakarak sohbet edebiliyorsak, ellerini tutarak kalpten bir samimiyet kurabiliyorsak, bu tamamen bizim davamızın çizgisindendir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bize çizdiği millet için çalışma aşkının, bu milletin bir parçası olma bilincinin eseridir. Ayşe Teyzelerimiz de, daha beşiğinde olan evlatlarımız da büyük ve güçlü Türkiye'yi, tertemiz pırıl pırıl bir Edirne'yi hak ediyor. Biz de hak ettiğimiz Edirne için, onlar için çalışmayı sürdüreceğiz" dedi.

akparti-mahalle-ziyaretleri-edirne (2)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği