Telefon
WhatsApp
AKM’DE BU HAFTA
davetiye

Edirne Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi ve Belediy Edirne’nin Kurtuluşunun 100. yıl dönümü etkinlikleri ve 24 Kasım Öğretmenler Günü, Edirne’de konserlerle kutlanacak. Bir süre önce hizmete açılan Edirne Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuvarı’nda düzenlenecek konserlerle Edirneliler eğlenceli bir hafta geçirecek.
Edirne Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuvarı ilk olarak, Çocuk Korosu’na ev sahipliği yapacak. 23 Kasım Çarşamba Saat:19.30’da düzenlenecek olan konserde çocuklar en güzel şarkılarını Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve çok kıymetli öğretmenlerimiz için söyleyecek.
Edirne’nin kurtuluşunun 100. yıl sevinci ise Türk Halk Müziği Korosu’nun vereceği muhteşem konser ile yaşanacak. Yaşar Özel’in şefliğindeki konser 23 Kasım Çarşamba Saat:20.00’de Edirne Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuvarında gerçekleştirilecek.
Edirne Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuvarı son olarak da Türk Sanat Müziği Korosu’na ev sahipliği yapacak. 27 Kasım Pazar 20.30’da Seven Sansı’nın şefliğinde düzenlenecek olan konserde Türk Sanat Müziği Korosu en güzel şarkılarını Edirne’nin Kurtuluşunun 100. yıl dönümü için seslendirecek.
Konserler ücretsiz olarak halkın katılımına açık olacak.e Konservatuvarı, bu hafta birbirinden özel konserlere ev sahipliği yapacak.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği