Telefon
WhatsApp
ANKARA’DA BÜYÜK SEÇİM FIRTINASI

25.Dönem Ak Parti Edirne Milletvekili Ankara’da AK Parti Genel Merkezi’nde Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. 2015 yılında Haziran ayında gerçekleşen Genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmamasına rağmen Edirne Milletvekili adayı olarak atanan ve 5 ay gibi kısa bir süre milletvekili görevinde bulunmasına rağmen yaptıkları ve söylemleri ile hafızalarda yer alan AK Parti 25. dönem Edirne Milletvekili Şemsettin Emir’in “Nerede Kamıştık” dercesine yaptığı Adaylık başvurusu parti tabanında büyük ses getirdi.

SEMSETTİN-EMİR (1)

Ankara’da Genel Merkez’de Milletvekilliği için Adaylık başvurusunu gerçekleştirdiğini sosyal medya hesabından paylaşan Emir’in verdiği anlamlı mesaj dikkat  çekti. Emir mesajında; “Hayırlısı ile aday adaylığı müracaatımızı gerçekleştirdik.

Vursun davullar sevdamızı deli deli,

Derdimin dermanı çaresi çok belli,

Mazlumlar söylesin şarkılarını,

Yüzyılın seçimine hazırız…

Kuruluş ve kurtuluş muhakkak gerçekleşecektir.

Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ikinci şahlanışı EDİRNE’den başlayacaktır.

Sefer bizden zafer ALLAH’tandır,

Rabbim yar ve yardımcımız olsun.” İfadelerine yer verdi.

 

A HABER ve Anadolu Ajansı’na değerlendirmelerde bulundu.

 

Milletvekili Aday Adaylığı için başvurusunu yapan Emir, AK Parti Genel Merkez binasında A HABER ve Anadolu Ajansı’na demeç vererek; “Seçim süreci çok dar bir zaman içerisinde gerçekleşecek. Büyük bir heyecan olduğunu gözlemliyoruz. 14 Mayıs tarihinde biz AK Partililer olarak büyük bir zafer bekliyoruz. Gözlemlediğim kadarıyla bazı bölgelerde bir rehavet oluşmuş. Bir olumsuzluk algısı yaratılmaya çalışılıyor. Bakın 21 seneden bu yana partimiz iktidarda ve Recep Tayyip Erdoğan bu süreçte girdiği hiçbir seçimi kaybetmedi. Dolayısıyla güçlü bir liderimiz var ve güçlü bir teşkilat yapımız var. Bakın bunu ben her platformda söylüyorum. Reisimizin seçileceğinden zerre kadar şüphemiz yok.” Dedi.

SEMSETTİN-EMİR (2) SEMSETTİN-EMİR (4)

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği