Telefon
WhatsApp
AYHAN CAN ve EKİBİ GÜVEN TAZELEDİ.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin gerçekleşen Olağan Kongresinde seçime tek liste ile giren mevcut başkan Ayhan Can Güven tazeledi. 3 dönemdir Kooperatif başkanlığını başarı ile yürüten Ayhan CAN VE Yönetim kurulu Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini görevde bulundukları süre içerisinde bölge genelinde ilk sıralara taşıdı. Üyelerine sunduğu finans ve kredi limitleri ile esnafın zor gününde de yanında olan CAN ve ekibi başarılı çalışmaları ve üyelerin tam desteği ile kongrede tek liste ile güven tazeledi.

esnaf kredi secimi (9)
Keyif Düğün Salonunda gerçekleşen Kongreye İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun, Ticaret Sicil Müdürü İsmail Eser, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Kırbiç, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, 29.Edirne Bölge Birliği Başkanı İsmail Atakan, Lalapaşa Belediye Başkanı İsmail Arslan, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, İYİ Parti Edirne İl Başkanı Serpil Tütüncü, Merkez İlçe Başkanı Serpil Balcı Gören, , Edirne Halkbank Şube Müdürü Yavuz KOTAN, ETUS Başkanı Hakan Giyik, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Şahin, Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Ayhan çiftçi, 1.Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Cafer Rokovet, ilçe Oda başkanları ve oda üyeleri katıldı.

esnaf kredi secimi (17)
Kongrenin gerçekleşmesi için yeterli çoğunluğun sağlandığını ifade eden İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun'un kongrenin tüm üyelere ve odaya hayırlı uğurlu olmasını diledi.

esnaf kredi secimi (23)

Ardından konuşan Oda Başkanı Ayhan Can kongreye katılan misafirleri haşlayarak eline ulaşan önergeyi okudu. Divan Başkanlığı'na İpsala Esnaf, kredi ve Kefalet Odası Başkanı İlhan Dalkıran'ın oy birliği ile seçildiğini açıkladı.

esnaf kredi secimi (15)
Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan kongrede gündem maddeleri okunarak oylamaya sunuldu.

esnaf kredi secimi (16)


“BİZLERE DUYDUĞUNUZ GÜVENE TEŞEKKÜR EDERİM”


Gündemin 7. Maddesinde Yönetim ve denetim kurulu ibra edildi. Ardından konuşan Oda Başkanı Ayhan Can, “Bizlere duyduğunuz güvenden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sağ olun var olun.” Dedi.

esnaf kredi secimi (13)


“BÖLGEMİZİN EN İYİ KOOPERATİFLERİNDEN BİRİYİZ”


Divan Başkanı İlhan Dalkıran yaptığı konuşmada Edirne Kooperatifinin finansman miktarı ile yaklaşık 250-300 milyon civarında esnaf ve sanatkâra destek sağladığını ifade ederek, “500 bin lira üst limiti ile esnaf ve sanatkâra hizmet verirken bölgemizde en iyi kooperatifler arasında yer almayı başaran bir kooperatiftir. Başkanımız ve yönetim kurulunu bizde kutluyoruz.” dedi.

esnaf kredi secimi (14)

“BİR SONRAKİ GENEL KURULLAR 2025 YILINDA”


Gündemin 8. Maddesinde ise 2023 ve 2024 yılı Genel kurullarının birleştirilerek Mali kongre olarak 2025 yılında yapılması oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 10. Maddesinde 2023 ve 2024 yılları tahmini gelir gider bütçesi Oda Genel Sekreteri Serkan Sayın okudu.

esnaf kredi secimi (20)

Oy birliği ile kabul edilen tahmini bütçenin ardından gündemin 12-13-14. Maddeleri olan seçimler maddesine geçildi. 2023-2024-2025-2026 yıllarında görev yapmak üzere yeni dönemde seçimlerin birleştirilerek yapılması üyelerin oy birliği ile kabul edildi.
Seçime tek liste ile giren Ayhan Can ve ekibi üyelerin tam desteği yeniden oda başkanlığına seçildi.
Yönetim Kurulu: Ayhan Can, Fevzi Göktaş, Yunus Ayırbaz, Mehmet Ali İpek, Metin Barçın

esnaf kredi secimi (22) esnaf kredi secimi (19) esnaf kredi secimi (18) esnaf kredi secimi (21) esnaf kredi secimi (24) esnaf kredi secimi (22) esnaf kredi secimi (25) esnaf kredi secimi (11) esnaf kredi secimi (12) esnaf kredi secimi (14) esnaf kredi secimi (9) esnaf kredi secimi (10) esnaf kredi secimi (8) esnaf kredi secimi (2) esnaf kredi secimi (7) esnaf kredi secimi (4) esnaf kredi secimi (1) esnaf kredi secimi (5) esnaf kredi secimi (3) esnaf kredi secimi (6) 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği