Telefon
WhatsApp
BABA OCAĞINA HOŞ GELDİNİZ ŞEREF VERDİNİZ
davetiye

MHP’ye ilgi dalga dalga artarak büyüyor. MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan yaptığı açıklamada; “Her İlçemizde olduğu gibi MHP Uzunköprü İlçemizde değişik siyasi partilerde olan dava arkadaşlarımız, Ülküdaşlarımız Baba Ocağına dönüyor… Edirne’de MHP güçlenmeye devam ediyor.
Bugün saflarımıza katılmakla bu kutlu hedefe destek verdiniz. Allah razı olsun. Bize güç verdiniz. Evinize, Baba ocağına hoş geldiniz, şeref verdiniz… MHP Edirne’de fırtına gibi esmeye devam ediyor…. Yeni katılımlarla gücünü artıran MHP, 100 kişiyi daha gönül defterine kaydetti…
Türkiye hepimizin ortak değeri. Türk devletinin bekası bizim için her şeyden önemli. MHP bu devletin temel taşı, temel sigortasıdır. Allah birliğimizi, dirliğimizi daim eylesin…Vatanımıza, milletimize, bayrağımıza, ezanımıza düşman olanlar hariç, herkes bizim için değerlidir. Sayın Genel Başkanımızın da dediği gibi bin yıllık kardeşliğimizi yaşamak ve yaşatmak için çabamız devem edecektir. MHP’ye ve Baba ocağına tekrar dönmeniz bizlere gurur verdiniz.
MHP'nin çıtasını yükseltmek için.. MHP'ye ivme kazandırmak için.. El ele, gönül gönüle, omuz omuza, sırt sırta vererek.. El birliğiyle 2023'da yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Milletvekili çıkarmak için çalışıyoruz. Allahın izniyle Milletvekili çıkaracağız!
Yeni üyelerimiz İLE gücümüze güç katıyoruz.. MHP'nin Edirne'de zirveye en zirveye yükselme hareketinin başlatıldığı, gönüllerin birleştiği, bütün mensuplarının kenetlendiği yerdir MHP…
MHP ve Ülkücü Camia, Edirne İlimizde samimi, kararlı, heyacanlı ve güç birliği ile başarılı olacaktır.
Ülkücü harekete yeni bir soluk katmak, kutlu bir ufuk açmak için MHP'nin inançlı kadroları yeni bir şevk ve heyacanla hazırdır.
Yüce Allah bu kutsal gaye uğruna sarfettiğimiz emekleri ve içimizdeki bu vatan ve millet aşkını ve heyacanı karşılıksız bırakmayacaktır.
Edirne'de üç hilali daha yukarlara çıkarmak için İlçe Başkanlarımız ve yönetimleri bu yolda varını yoğunu ortaya koyarak, zaman ve mekan mefumu gözetmeksizin çalışacaklarından ve başarılı olacaklarından asla şüphem yoktur.
Zaman MHP'nin çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır. MHP ve Ülkücü camia buna hazır ve kararlıdır. MHP'nin gönül kervanı, Edirne halkının güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır. Kendi özü, kendi sözü, kendi gücü olan MHP'yi Edirne'de başarılı kılmak için bizlerin ve bütün milliyetçilerin gayreti ve teveccühü ile 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde başarılı olacağız İnşallah… Her birimiz birer dava adamı olmanın şuuruyla kenetlenmeliyiz. Üzerimize düşen her ne ise fazlasıyla yapmalıyız.
Gün birlik günüdür. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır. Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım, bu oyunu bozalım.
İçimizde ve dışımızda, bize yakın veya bize uzak, her kese sevgi ve saygıyla yaklaşarak Edirne'de MHP'nin siyasi dinamiğini harekete geçirmeliyiz.Şunu hiç bir zaman unutmayalım ki! Bütün davalar samimi insanların omuzları üstünde yükselir.
MHP Uzunköprü İlçe Başkanımız Sayın Onur Özer Ser’e, Yönetimine, Başkan Yardımcımız Sayın Doğan Çetin’e, Uzunköprü Kadın Kolları Başkanımıza ve yönetimine çok teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği