Telefon
WhatsApp
BAT-MAR'DAN BAŞKAN GÜRKAN'A ZİYARET

Edirne Batman Mardin Sosyal Yardımlaşma Eğitim Kültürel & Dayanışma Derneği yönetimi, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı makamında ziyaret etti.
Edirne Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ziyarette, Edirne Batman Mardin Sosyal Yardımlaşma Eğitim Kültürel & Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Sadık Bulut ve Yönetim Kurulu üyeleri, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'a nezaket ziyaretinde bulundu. BAT-MAR Derneği'nin faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler veren dernek başkanı Mehmet Sadık Bulut, dernek bünyesinde hayata geçirmek istedikleri Taziye ve Kültür evi ile ilgili düşüncelerini başkan Gürkan ile paylaştı.

TAZİYE EVİ VE SPOR KULÜBÜNE TAM DESTEK
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'da, Batman Mardin Sosyal Yardımlaşma Derneği'nin şehre değer kattığını belirterek, dernek bünyesinde yapılması planlanan taziye evi başta olmak üzere geçtiğimiz günlerde kurulan Kaleiçi Hermes Spor Kulübü ile ilgili gerekli destek ve yardımın Edirne Belediyesi olarak verileceğinin sözünü verdi.
Dernek yönetimi başkan Gürkan'a, günün anısına Batman'ın sembolü olan petrol kuyularının maketinden oluşan bir hediye takdim etti. Ziyaret, fotoğraf çekimi ile son buldu.


Haber: Koray Ustabaşı

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği