Telefon
WhatsApp
Belediye’den Sanayi esnafına Bilgilendirme Toplantısı
davetiye

Edirne Belediyesi’nin önderliğinde, Edirne Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnaf ile çevreyi kirleten kirleticilerin bertarafı ile ilgili toplantı düzenlendi.

belediyeden-sanayi-esnafına-bilgilendirme-toplantisi (12)r

Sanayi Sitesi Keyif Düğün Salonunda gerçekleşen toplantıya, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Yaver Tetik, Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürü Ayhan Özer, Belediye yöneticileri, 1.Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Cafer Rokovet ve Yönetim Kurulu, Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Ayhan Çiftçi ve Yönetim kurulu ile birlikte Sanayi sitesinde faaliyet gösteren yıkamacı esnafı katıldı.

belediyeden-sanayi-esnafına-bilgilendirme-toplantisi (3)


"Bu süreçte esnafımıza Edirne Belediyesi olarak her türlü desteği vereceğiz."

Sanayi sitesinde Faaliyet gösteren bütün sektörlerle önümüzdeki süreçlerde bilgilendirme toplantılarının devam edeceğini ifade eden Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Yaver Tetik; “Çevreyi kirleten kirletecilerin bertarafı ile ilgili düzenlediğimiz ilk toplantımızda yıkamacı esnafımız ile bir araya geldik. Bu toplantılarımız sanayi sitemizde faaliyet gösteren diğer meslek gruplarıyla da kısım kısım devam edecek. İlerleyen süreçte Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü denetimlerine başladığı zaman esnafımıza eksiklerini giderme konusunda 3 ay gibi bir süre tanıyacaktır. Bu denetimlerde 3 ayda bir yapılacak.

belediyeden-sanayi-esnafına-bilgilendirme-toplantisi (2)

 

Bu denetimlerde laboratuvar analiz bedeli olarak 9 bin lira ödeniyor. Bu rakamı da esnafımızın ödemesi çok zor. Biz de Edirne Belediyesi olarak diyoruz ki; “Arkadaşlar bakın böyle bir süreç yaklaşıyor. Şimdiden önlemlerimizi alalım.” Bu süreçte esnafımıza Edirne Belediyesi olarak her türlü desteği vereceğiz.” Dedi.

belediyeden-sanayi-esnafına-bilgilendirme-toplantisi (6)


“Belediyemizle işbirliği içinde bulunup esnafımıza çözüm odaklı hizmet sunacağız”

Gazetemize açıklama yapan 1.Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Cafer Rokovet; “ Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ın sanayi sitemize verdiği hizmetlerden esnafımız ve bizler büyük memnuniyet duyuyoruz. Bugün de Edirne Belediye Başkan Yardımcımız Yaver Tetik, yıkamacı esnafımız ve bizlerle bir toplantı gerçekleştirerek çevreyi kirleten maddelerin bertarafı hakkında önemli bilgiler verdiler. Bizlerde Sanayi sitesi yönetimi olarak Edirne Belediyemiz ile bu süreçte işbirliği içinde bulunarak esnafımıza yardımcı olmaya hizmet etmeye devam edeceğiz. Amacımız esnafımızın yararına Çözüm odaklı hizmetler sunmak olacaktır.” Dedi.

belediyeden-sanayi-esnafına-bilgilendirme-toplantisi (4)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği