Telefon
WhatsApp
BU FATURALARLA BU KIŞ GEÇMEZ

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu TBMM’de yaptığı açıklamada vatandaşın elektrik faturalarını ödemekte yaşadığı güçlüğe dikkat çekti.
Sadece, evlere gelen faturaların değil, işyerlerine, fabrikalara, sulamadaki kullanıma gelen faturaların da vatandaşı iş yapamaz, fatura ödeyemez duruma getirdiğini ifade eden Doç. Dr. Gaytancıoğlu “Vatandaşın evine elektrik faturası değil, ekonomisine incir ağacı yolluyorsunuz.” Dedi.
CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu konuşmasında şunları söyledi:
“Kış geliyor, vatandaşın elektrik faturaları yükselişe geçti, evlerde, ticarethanelerde, fabrikalarda en büyük maliyet artık elektrik oldu. Emeklinin, işçinin, sanayicinin faturalardan eli yanıyor, sulamada kullanılan elektrik ise çiftçiyi katmerli çarpıyor. Bir de sulama birliklerini Bakanlık kontrolüne aldınız. Buradan da ayrı çarpıyorsunuz.
Vatandaşın evine elektrik faturası değil, ekonomisine incir ağacı yolluyorsunuz. Vatandaş faturaları görünce kara kara düşünüyor.
Yirmi yılın sonunda maskeniz gitti, gerçek yüzünü ortaya çıktı. ‘Ak’ diye çıktınız ama göbek adınız ‘kapkara.’
Bu faturalarla bu kış geçmez. Ne sanayici, ne esnaf ne de sade vatandaş bunları ödeyip yaşamını sürdüremez, işini yapamaz.
CHP'li belediyelerde Meclis çoğunluğuna dayanarak belediyeyi iş yapamaz hâle getirmek için üstün zekâ örneği göstererek parmak kaldırıp suyu ucuzlatanların bu zekâlarını elektrik faturaları için de kullanmalarını istiyoruz.”

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği