Telefon
WhatsApp
Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı.

Bir asra dayanan geçmişiyle, Türkiye’nin en eski kozmetik ve kolonya üretim firmalarından olan  İlimizin gururu PEREJA İLERİ KİMYA SAN. A.Ş. Yönetim  Kurulu Başkan Vekili Şendoğan ve Soner Susesi çiftinin kızları,   Diyetisyen Çağla Susesi tarafından Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı.

Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (2)

“AÇILIŞA İLGİ BÜYÜK OLDU.”

Fatih Mahallesi Tahsin Şıpka cad. Çınar Sitesinde (Nova Park karşısı) hizmete giren Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nin açılış törenine AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin iba, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Melek Uzgör, Anne ve Babası  Soner  ve  Şendoğan  Susesi, kardeşleri  Burak  ve  Av. Cansu Susesi,  STK ve Oda yöneticileri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (14)

“15 dakikalık seans 2,5 saatlik yürüyüşe eş değerdir”

 

 Edirne’de ilk defa sunduğu hizmetlerle dikkatleri üzerine çeken Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi sahibi Çağla Susesi yaptığı açıklamada; “Yeni bir Diyetisyenlik ofisimizi açtık. Çok heyecanlıyım. İnsanların yardımına dokunabilmek benim için mutluluk verici bir şey.  Her gelen danışanlarıma da bu hizmeti sunacağız.  Andulasyon sistemimiz  vibrasyon tekniği ile çalışıyor. Yağ dokularının en derinlerine işleyerek yağları  parçalıyor. 15 dakikalık seans 2,5 saatlik yürüyüşe eş değerdir. Bölgesel İncelme, Dengeli kilo kaybı, Metabolizmayı hızlandırır, sırt ağrılarında azalma,  Aynı şekilde de kas dokularının en derinine işleyerek  ağrıları, romatizma gibi kronik ağrıları gideriyor.

Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (17)

Ödem ve Toksin atımını sağlar. Bunun dışında diyet yapıyoruz, beslenme programı uyguluyoruz. İlk Başta danışanımızın vücut analizine bakıyor ve sonrasında gerekli beslenme programını uyguluyoruz.” dedi.

Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (8)

“ANNE VE BABASININ DUYGU YÜKLÜ HEYECANI DİKKAT ÇEKTİ”

 

Açılış töreninde aile adına konuşan  PEREJA İLERİ KİMYA SAN. A.Ş. Yönetim  Kurulu Başkan Vekili Şendoğan Susesi; “İnsanın kızı olunca tabi çok heyecanlanıyor. Çünkü bir babanın bir annenin hayatında ki en önemli şey, evladının ayakları üzerinde durmasını sağlamak. Çağla kızımız okulunu bitirdi ve şimdi de hayali olan mesleğini yapacağı işyerinin açılışının sevincini yaşıyoruz. Çok duygulu ve çok heyecanlıyız. İnşallah hayatında başarılı olur ve  en azından Edirne’deki bayanlarımızı gençleştirir. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (13)

“Bayanlarımızın artık İstanbul’a gitmelerine gerek kalmayacak”

 

Daha sonra konuşan Ak Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba; “Susesi ailesinin biricik kızı Çağla’nın yeni işyerinin hayırlı olmasını diliyorum. Tabi Susesi ailesinin Edirne’ye çok güzel hizmetleri ve istihdamları olduğunu biliyoruz. Çağla’nın Üniversiteyi bitirip tekrar Edirne’ye gelip, şehrimize değer katacak güzel bir işyeri açmış ve Edirne’de olmayan hizmetleri getirdiğini gördük. Bayanlarımızın artık İstanbul’a gitmelerine gerek kalmayacak.  Bu hizmetlerden bizde Edirne’de faydalanacağız. Kızımızı Tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Daha sonra açılış kurdelesi kesilerek Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nin açılışı gerçekleşti.

Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (11) Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (16)Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (9) Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (15) Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (5) Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (4) Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (1) Çağla Susesi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı- (6)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği