Telefon
WhatsApp
CHP’nin yeni il Başkanından Birlik ve Bütünlük Vurgusu

CHP Edirne İl Binasında düzenlenen değerlendirme toplantısında Cumhuriyetin kalesi Edirne’den  adeta gövde ve güç gösterisi yapıldı.

CHP Edirne kurmaylarının tam kadro katılım sağladığı basın toplantısına Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Başkanı Samet Kahraman, CHP Edirne Kadın Kolları İl Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı, CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güzel, Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kıyı katıldı.

 

“Hiç vakit kaybetmeden sahaya iniyoruz”

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Samet Kahraman 3 dönemdir İl Teşkilatında görev yaptığını ifade ederek, “26 Aralık tarihinde 3 dönemdir birlikte görev yaptığımız Fevzi Başkanım Milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti. Kendisine bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı partim ve kendi adıma teşekkür ediyor, çıkmış olduğu yolda da başarılar diliyorum. Bizim bundan sonraki en önemli önceliğimiz genel seçimlerdir. Tüm ilçelerimizde hep beraber tüm üyelerimizle birlikte toplantılarımızı gerçekleştireceğiz.  Sorunları ve önerileri dinleyip ardından ilçe başkanlarımız ve belediye başkanlarımızla birlikte bunların değerlendirme toplantılarını yapacağız ve hiç vakit kaybetmeden hemen sahaya ineceğiz. Bizim için burada en önemli faktör üyelerimizdir. Sorunları biliyoruz. Birlikte hareket edeceğiz.” Dedi.

Seçim sürecinde CHP İl teşkilatı olarak izleyecekleri yol hakkında da bilgiler veren İl Başkanı Kahraman; “ Tüm parti üyelerimizle birlikte sahaya ineceğiz. Biz bugün itibarıyla startı veriyoruz. Bundan sonra üyelerimize tek tek gidip onların fikirlerini alıp ortak bir harman yapacağız ve ondan sonra da çalışmaları tüm hızıyla devam edecek. Sizler de zaman zaman tanık olacaksınız, İl genelinde çok ciddi anlamda çalışmalarımız olacak.” Dedi.

 

“BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜMÜZ TAM VE NETTİR”

12 Ocak tarihinde gerçekleşen CHP İl Başkanlığı seçiminde 20 kişinin oy kullandığını ifade eden Kahraman; “Burada kazanan diye bir şey yoktur. Bu ufak bir yarış olarak tanımlanabilir. Burada kazanan partimiz ve üyelerimiz oldu. Biz zaten bu arkadaşlarımızla birlikte 3 yıldır beraber çalışıyoruz. Bundan sonra da aynı doğrultuda çalışmaya devam edeceğiz. Bizim birlik ve bütünlüğümüz arasında en ufak bir sorun yoktur.” Dedi.   

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği