Telefon
WhatsApp
ÇİFTÇİ DOSTU İPSALA BELEDİYESİ’NİN  ARAZİ İHALESİNE BÜYÜK İLGİ

İpsala Belediyesi 2023 Arazi İhalesi’ne ilgi büyük oldu. İpsala Belediyesi Abdullah Naci Ünsal’ın katılımı ile gerçekleşen Arazi ihalesi sosyal medya hesaplarından da aynı anda canlı olarak yayınlandı. Göreve geldiği ilk günden bu yana İpsala ilçesinde önemli hizmetlere imza atan Başkan Ünsal İpsala halkının takdirini toplamaya devam ediyor. Tarımsal üretim amaçlı İpsala Belediyesi’nin arazilerinin ihalesine halkın ilgisi de büyük oldu.

ipsala-belediyesi-arazi-ihalesi2

 

“9240 dönüm arazinin ihalesi gerçekleşti.”

9172’si sulu 68 dönümü kuru mahsul olmak üzere toplam 9240 dönüm arazinin ihalesinin yapıldığı toplantıda İhale öncesi bir konuşma yapan İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal; “Geçen yıl iyi bir ürün aldığınızı temenni ediyorum. Bu senenin de hayırlı ve bol bereketli bir yıl olması dileğiyle bu senenin ihalesini açıyorum.” Dedi. Her yıl ihalenin ilk dosyanın seçimini en yaşlı üyeden yaptıklarını ifade eden Ünsal; “ Bu sene Aile içi kadına şiddete ve kadına uygulanan her türlü şiddetin karşısında olduğumuzu vurgulamak için bu sene ilk dosyamızı en genç bayan üyemiz olan Aybüke hanıma çektirmek istiyorum.” dedi.

ipsala-belediyesi-arazi-ihalesi

“ARAZİ İHALESİNDE BİR İLK YAŞANDI.”

9172’si sulu 68 dönümü kuru mahsul olmak üzere toplam 9240 dönüm arazinin ihalesinin gerçekleştiği toplantıda En düşük dekarın 3.400 bin TL’den, en yüksek dekarın ise 16 bin lirandan ihalesi gerçekleşti.

ipsala-belediyesi-arazi-ihalesi4 ipsala-belediyesi-arazi-ihalesi5 ipsala-belediyesi-arazi-ihalesi6 ipsala-belediyesi-arazi-ihalesi7 ipsala-belediyesi-arazi-ihalesi8 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği