Telefon
WhatsApp
Cumhurbaşkanı başdanışmanlarından Edirne Çıkarması

“AK Parti Edirne Teşkilat Buluşması” programımızın açılışı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanları Sn. Prof.Dr. M.A. Yekta Saraç, Sn. Dr. İsrafil Kışla, Sn. İhsan Şener ve Sn. Ahmet Minder’in katılımları ile AK Parti Edirne İl Binasında gerçekleşti.

akparti-edirne-cumhurbaskani-basdanismanlari-edirne (6)

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanları, kısa bilgi alışverişinin ardından toplantı salonunda basın mensupları ile bir araya geldi.

AK Parti Edirne İl Başkanlığı’nda teşkilat mensupları ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanları Prof. Dr. Yekta Saraç, Dr. İsrafil Kışla ve İhsan Şener ve Ahmet Minder, düzenlenen basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

akparti-edirne-cumhurbaskani-basdanismanlari-edirne (4)

 

Açılış konuşmasını yapan  AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba;  “Bugün Edirnemizde, Çok değerli, tecrübeleri ve donanımlarıyla çok önemli ve saygıdeğer isimleri ağırlamanın sevinci ve gururu içindeyiz.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanları

akparti-edirne-cumhurbaskani-basdanismanlari-edirne (10)

Prof. Dr. Sayın Yekta SARAÇ, Dr. Sayın İsrafil KIŞLA  ve Sayın Ahmet MİNDER

Edirnemize hoş geldiniz safalar getirdiniz! Bizler, bu millet için güçlü ve büyük türkiye için, Liderimizin izinde bir araya gelmiş bir siyasi parti olmanın çok ötesindeyiz! Bizler çok büyük bir aileyiz!

- Hamurunu aziz milletimizin yoğurduğu,  İstikametini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın çizdiği ve Kurulduğu ilk günden bu yana milletimizin sesi ve vicdanı olan bir partiyiz. Dün olduğu gibi bugün de ve gelecekte de gece gündüz demeden çalışmaya devam edecek.  Partimizi ve ülkemizi 2023 hedeflerine beraber taşıyarak bugüne dek yazdığımız başarı hikayelerine yenilerini ekleyecek bir aileyiz! Edirnemizde de aynı güç ve motivasyonla  bir olacak! birlik olacak! Hep beraber tüm hedeflerimize tek tek ulaşacağız. Bu yolda bizlere destek olmak ve deneyimleriyle yeni ufuklar açmak için Edirnemize gelen saygıdeğer hocalarımızı bir kez daha saygıyla selamlıyor,  kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

akparti-edirne-cumhurbaskani-basdanismanlari-edirne (3)

Gerçekleşen programda açıklamalarda bulunan TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne’nin en büyük eksikliğinin AK Parti belediyeciliği ile tanışmamış olması olduğuna dikkat çekti.

“Hizmet yerelde başlar”

 Hizmetin yerelde başladığına değinen Aksal,  “Hükümet anlamında çok güzel hizmetlerimiz oldu. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Selimiye Cami'nin etrafını yaptık. Bu teşkilat ile arkadaşlarımızın gayreti ile 2024 yılında Edirne’mizi AK belediyecilik ile tanıştıracağız” İfadelerini kullandı.

akparti-edirne-cumhurbaskani-basdanismanlari-edirne (7)

6’lı masa hakkında eleştirilerde bulunan Aksal, “Tabi ki önümüzde 2023 yılı var. Karşıya bakıyoruz bir 6'lı masa var ama o masada bir ayak daha var onu göstermek istemiyorlar, oda HDP. Allah’ın izniyle biz üzerimize düşeni yapacağız. 2023 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı tekrar cumhurbaşkanı seçeceğiz. 2023 ve 2024 yılında neler yapabiliriz onlara bakacağız” şeklinde konuştu.

Başkan İba ve Milletvekili Aksal’ın konuşmasının ardından başdanışmanların katılımıyla düzenlenen toplantı basına kapalı olarak devam etti.

akparti-edirne-cumhurbaskani-basdanismanlari-edirne (5) akparti-edirne-cumhurbaskani-basdanismanlari-edirne (2) akparti-edirne-cumhurbaskani-basdanismanlari-edirne (1) akparti-edirne-cumhurbaskani-basdanismanlari-edirne (9) akparti-edirne-cumhurbaskani-basdanismanlari-edirne (8) 

 

 

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği