Telefon
WhatsApp
Cumhuriyetin kalesi Edirne’de yeniden tarih yazılacak..

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanı Samet Kahraman Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanı yapmak için seçim startını verdiğini söyledi.

Millet İttifakının 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını ilk olarak  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan tarafından Edirne’den ilan edildiğini ifade eden Kahraman; “Belediye Başkanımız,  Sayın  Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı adayı olarak ilk ilan eden kişi olmuştu. Biz de örgüt olarak  Genel Başkanımıza Edirne’den en çok oyu çıkartarak Cumhuriyetin kalesinden yeniden tarih yazacağız.” dedi.

chp-secim-starti (2)

CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman'ın ev sahipliğinde  Belediye Başkanları, İlçe Başkanları , İl İcra Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı ve İl Genel Meclis Başkanı  bir araya gelerek seçim çalışmalarını değerlendirdiler.

Millet ittifakının 13. Cumhurbaşkanı Adayı olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklanması ile birlikte seçim çalışmalarında izlenecek yol haritasını belirlemek için bir araya gelen Parti yöneticileri Cumhuriyetin kalesi Edirne’de yeniden tarih yazmaya hazırız mesajı verdi.

chp-secim-starti (1)

Toplantı sonrası açıklama yapan İl Başkanı Samet Kahraman; “Geçtiğimiz günlerde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu millet ittifakının 13. Cumhurbaşkanı adayı olarak açıklandı. Bizler de hiç vakit kaybetmeden örgüt olarak, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, il yönetim kurulu arkadaşlarımız, Meclis başkanımız, gençlik kollarımız, kadın kollarımız ile hep beraber toplandık. Önümüzdeki seçim sürecinde yapılacak olan çalışmaları ve izlenecek olan yol haritamızı belirledik. Önümüzdeki hafta Pazartesi gününden itibaren topyekûn bütün ilçelerle  çalışmaya başlıyoruz.  Buradan da Genel Başkanımızı, 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’na ilimizden en çok oyu çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız. Pazartesi Gününden itibaren bütün ilçelerde aynı saatte startımızı veriyoruz.  Bu konuda çok iddialıyız. Geliyor Gelmekte olan. Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayarak çıktığımız iktidar yolunda omuz omuza çalışarak Cumhuriyet’imizi demokrasi ile taçlandıracağız. Başlıyoruz! El ele, omuz omuza Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandıracağız.” Dedi.  

chp-secim-starti (3) chp-secim-starti (4) chp-secim-starti (5)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği