Telefon
WhatsApp
DAMAK TADI LEZZETLERİ SULU YEMEK LOKANTASI AÇILDI..

Saraçlar Caddesi İş Bankası Aralığında hizmete giren Damak Tadı lezzetleri Sulu Yemek Lokantası düzenlenen törenle açıldı.

Açılış Törenine İş  Adamı ve Eski Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin, STK ve Oda yöneticileri katıldı. Muammer Yavuz’un işletmeciliğini yaptığı Restaurant’ın açılış töreninde konuşan Yavuz; “Edirne’de yabancıyım. 25 sene  Almanya’da görev yaptım. 25 sene de Romanya’da çeşitli faaliyetlerim oldu. Ülkem için hizmet etmeye karar verdim ve bu güzel işletmeyi eşimle birlikte açmanın bugün burada mutluluğunu yaşıyoruz.  Şu an için ev yemekleri çeşitleri ve çorba çeşitlerimizle  hizmet vereceğiz.” Dedi.

Daha sonra Açılış kurdelesi törene katılan katılımcılarla birlikte kesilip işyerinin açılışı davul zurna eşliğinde gerçekleşti.

damak-tadi-lezzetleri2

  Edirne’nin en lezzetli Sulu Yemek Lokantası’nda çok özel Çorba çeşitleri, Sulu Yemek ve Tatlı çeşitleri damak tadını bilen siz değerli müşterilerini bekliyor. Yemeğe sevgisini ve lezzetini katan tecrübeli Ustamızın elinden hazırlanan yemek çeşitlerimiz çok uygun fiyatlarla  siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

İşyerlerine ve Kurumlara Özel Anlaşma yapılır.  Tabldot usulü menümüz mevcuttur…   Evlere ve işyerlerine paket servis vardır

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği