Telefon
WhatsApp
DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI DR. ARDA'DAN ÖNEMLİ ÇAĞRI, SİZ DE CESARET EDİN, BERABER OLALIM

DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda yayınladığı “Yeni Bir çağrı” başlıklı mesajında Edirne halkına seslenerek; “Kalbinizi, vicdanınızı ve artık kendinizi DİNLEYİN NE OLUR! Siz de cesaret edin, beraber olalım…” dedi. Dr. Arda'nın Sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj kısa sürede Edirne'de gündemine damgasını vurarak, büyük ses getirdi. Dr. Arda mesajında şu ifadelere yer verdi;
ÖNEMLİ
‼️Yeni Bir Çağrı‼
Değerli büyüklerim, Kıymetli arkadaşlarım,
Saygıdeğer Edirneli hemşehrilerim…
Siyasete başladığım günden bugüne kadar üzerimde önemli emekleri olan gönlü geniş arkadaşlarım…
Hiç bir menfaat beklemeden yardımıma koşan sevdiklerim, pırıl pırıl gençlerle, fedakar kadınlarımızla çalışma imkanı bulduğum, her zaman onlarla çalışmaktan onur ve mutluluk duyduğum kardeşlerim, ablalarım, abilerim. Yeni bir ses ve yeni bir nefese ihtiyaç duyan tüm sevdiklerimiz..
Kalbinizi, vicdanınızı ve artık kendinizi
DİNLEYİN NE OLUR!
Yarın itibariyle sizleri dinlemek, telefonlarınıza dönmek, sizlerle dertlenmek, sizin sevinçlerinize tekrar ortak olmak istiyorum, biliyorum buna ihtiyaç var, bu da bizim görevimiz.
Yine özlediğiniz gibi aranızda olacağım. Aynı o yıllar gibi sizlerle aramıza “özel kalem müdürü” veya “danışman” gibi aracılar girmeyecek giremeyecek! Ortak değerlerimize saygılı olan, toplumun her kesimi ile konuşabilen, terörün her türlüsü ile arasına mesafe koyan ve siyaset vasıtası ile memleketine hizmet etmek isteyen herkesle beraber olacağız.
Siz de cesaret edin, beraber olalım…”

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği