Telefon
WhatsApp
DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI  DR. KEREM ARDA’DAN YENİ YIL MESAJI

DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda yayınladığı Yeni yıl kutlama mesajında 2023 yılının değişim yılı olacağına vurgu yaparak, yeni yılın ülkemiz için yeni bir başlangıç olacağını söyledi. Dr Arda Mesajında şu ifadelere yer verdi;

Sevgili hemşehrilerim, kıymetli Edirneliler,

Bir seneyi daha geride bırakıyoruz.

Yeni yıl hepimiz için yeni bir başlangıç olacak.

Çok şey değişecek bu sene 

Değişim yılı olacak.

  “Yeni bir yıl; yeni bir başlangıç, yeni umutlar demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir. Milletçe, üzüntü ve sevinçlerle dolu bir yıla daha veda edip, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararlığı kurtaracaktır’ çağrısının yol göstericiliğinde yürüyeceğiz. Demokrasi, hukuk, özgürlük ve eşitlik mücadelesini hep birlikte vereceğiz. Türkiye'yi birinci sınıf demokrasiyle hep birlikte taçlandıracağız. Biliyoruz ki, birlik ve beraberliğimiz, bu yeni yılda bizleri yeni başarılara taşıyacaktır.

2023 yılının ülkemizde demokrasinin güçlendiği, gerçek adaletin sağlandığı, herkesin ve her kesimin huzurlu ve mutluluk için yaşadığı bir yıl olması dileklerimle hepinizin yeni yılını kutlar, ailelerinize selamlarımı iletirim.

Mutlu yıllar 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği