Telefon
WhatsApp
DEVA Partisi’nden ETSO ve Edirne Barosu’na Ziyaret
davetiye

DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Ecz. Gürkan Kılıcçıgil, İl Başkan Yardımcıları Av. Emrah Tosunoğlu, Soykan Çekver ve Ahmet Altınoluk ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Sezai Irmak ve Edirne Barosu Başkanlığına seçilen Av. Gökhan Karakoç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

deva-partisi-etso-baro-ziyaret (2)

ETSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Geçtiğimiz ay gerçekleşen Edirne Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Sezai Irmak ve yönetim kurulunu ziyaret eden Deva Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda ve ekibi Hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaretten büyük memnuniyet duyan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Irmak Edirne Ticaret ve Sanayi Odamızda yeni bir dönem başladı. İlimiz adına hep beraber güzel çalışmalara imza atacağımıza inancım tamdır.” Dedi.

deva-partisi-etso-baro-ziyaret (1)

EDİRNE BAROSU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Edirne Baro Başkanlığına seçilen Av. Gökhan Karakoç’u Edirne Barosu’nda ziyaret eden Deva Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda ve ekibi, Başkan Karakoç ve ekibini tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaretle ilgili gazetemize açıklama yapan Başkan Dr. Arda; “Edirne İl Teşkilatımız ile birlikte Edirne Barosu seçimlerinde başkanlığa seçilen Av. Gökhan Karakoç'a ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Av. Gökhan Karakoç'a ve ekibine görevinde başarılar diler, misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.” Dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği