Telefon
WhatsApp
“Din ve Millet Şuuru açısından 15 Temmuz Hadisesi” programı Radyo Su’da
davetiye

T.Ü. İlahiyat Fakültesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Muhammed Altaytaş’ın sunduğu “Din ve Millet Şuuru açısından 15 Temmuz Hadisesi” programı  Radyo Su’da yayınlanacak.  15 Temmuz 2016 tarihinde,  terör örgütü FETÖ/PDY tarafından Aziz Milletimizin iradesi hiçe sayılarak, demokrasimize ve milletimize karşı kalkışmada bulunulmuştur.

Terör örgütü FETÖ/PDY tarafından Milli birlik ve beraberliğimize, ülkemizin geleceğine yöneltilen hain kalkışma karşısında Aziz Milletimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla sel olup meydanlara akmıştır.

Büyük bir kahramanlık örneği sergileyerek hain darbe girişimine karşı duran Aziz milletimiz; canı pahasına ülkesine, devletine, demokrasisine, geleceğine, egemenliğine sahip çıkmıştır. Günlerce meydanlarda demokrasi nöbeti tutarak hain darbecilere geçit vermeyeceğini, Cumhuriyetimizin kazanımları olan demokrasi ve milli iradeden asla vazgeçmeyeceğini bütün dünyaya göstermiştir. Milletimizin cesaretini, kahramanlığını, ülkesine, milletine ve demokrasisine bağlılığını gösterdiği ve tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olan 15 Temmuz günü, 25.10.2016 tarih ve 6752 sayılı Kanun ile Ulusal Bayram ve Genel Tatiller Hakkında Kanunda değişiklik yapılarak “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” olarak ilan edilmiştir. 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında  bugün ilimizin en köklü Radyo İstasyonu 92,2 Radyo Su’da  “Din ve Millet Şuuru açısından 15 Temmuz Hadisesi” programı” yayınlanacaktır.  15 Temmuz 2022 Cuma günü saat: 11:00 ve 17:00’de yayınlanacak olan programda  T.Ü. İlahiyat Fakültesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Muhammed Altaytaş  konuyla ilgili önemli açıklamalar yapacak. 92,2 mhz frekansından yayın yapan Radyo Su’yu internet ortamında  radyosu.com.tr  adresinden “ONLİNE DİNLE” sekmesine tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği