Telefon
WhatsApp
EBRU & AHMET CAN ÇİFTNİN MUTLU GECESİ

Edirne'nin değerli İşadamlarından Uçar Ticaret'in sahibi Aydın & Gülşen Uçar çiftnin oğlu Ahmet Can ile ilimizin sevilen İşadamlarından Ertekler Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz & Hilmiye Ertek'in biricik kızı Ebru, muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

ahmetcan ucar-ebru-dugun (45)

 

2 binin üzerinde davetlinin katıldığı düğün töreninde yer yerinden oynadı. Gelin ve Damadın göz kamaştırdığı gecede gökyüzünde dakikalarca patlayan yüzlerce havai fişek geceyi gündüze çevirdi.

ahmetcan ucar-ebru-dugun (17)

Davetlilerin alkışları arasında düğün töreninin gerçekleştiği meydana gelen genç çiftin heyecanı, şıklığı ve mutlulukları dikkat çekti.

ahmetcan ucar-ebru-dugun (34)

Buzhane Davet Bahçesinde gerçekleşen düğün töreninde genç çiftin nikahını Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan kıydı.

Ömür boyu mutluluk için davetliler huzurunda birbirine yüksek sesle "EVET" diyen genç çiftin evlilik cüzdanını Başkan Gürkan geline vererek, Ebru ve Ahmet Can çiftine ömür boyu mutluluklar diledi.

ahmetcan ucar-ebru-dugun (6)

Gecenin açılış dansını yapan genç çiftin düğün pastası da büyük beğeni topladı. Düğün pastanın kesilmesi ile birlikte gökyüzüne atılan yüzlerce havai fişek geceyi gündüze çevirdi.

ahmetcan ucar-ebru-dugun (10)
Gece boyunca solist eşliğinde biribirinden özel şarkılarla sahnede oynayan Ebru ve Ahmet Can çiftine davetliler de eşlik ederek unutulmaz anlar yaşadılar.

ahmetcan ucar-ebru-dugun (25)
Geceye Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve eşi Esra Çevik Gürkan, AK Parti Önceki Dönem Edirne Milletvekili Rafet Sezen, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve eşi Nesim İba, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, Edirne Sicil Müdürü İsmail Eser, Baro Başkanı Av. Tacettin Sivrikaya, ETSO Yönetim Kurulu Üyesi Aydoğan Akıncı, Edirne Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş, Lalapaşa Eski Güreş Ağası Selami Tuncel, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan, Edirne İş Dünyasının önde gelen isimleri, STK ve Oda yöneticileri, Kamu Kurum Müdürleri, Uçar ve Ertekler ailesinin eş dost ve yakınları katıldı.

ahmetcan ucar-ebru-dugun (15) ahmetcan ucar-ebru-dugun (13) ahmetcan ucar-ebru-dugun (47) ahmetcan ucar-ebru-dugun (11) ahmetcan ucar-ebru-dugun (36) ahmetcan ucar-ebru-dugun (35)ahmetcan ucar-ebru-dugun (40) ahmetcan ucar-ebru-dugun (37) ahmetcan ucar-ebru-dugun (39) ahmetcan ucar-ebru-dugun (41)ahmetcan ucar-ebru-dugun (43) ahmetcan ucar-ebru-dugun (44) ahmetcan ucar-ebru-dugun (38) ahmetcan ucar-ebru-dugun (1)ahmetcan ucar-ebru-dugun (16) ahmetcan ucar-ebru-dugun (18)ahmetcan ucar-ebru-dugun (6) ahmetcan ucar-ebru-dugun (2) ahmetcan ucar-ebru-dugun (9) ahmetcan ucar-ebru-dugun (42)ahmetcan ucar-ebru-dugun (46) ahmetcan ucar-ebru-dugun (32)ahmetcan ucar-ebru-dugun (26) ahmetcan ucar-ebru-dugun (30)ahmetcan ucar-ebru-dugun (25) ahmetcan ucar-ebru-dugun (33)ahmetcan ucar-ebru-dugun (24) ahmetcan ucar-ebru-dugun (23) ahmetcan ucar-ebru-dugun (29) 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği