Telefon
WhatsApp
  EDİRNE  1. KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ ESNAFI ATAMIZI ANDI..
davetiye

 "Devletimizin kurucusu, büyük Atatürk’ü saygı, özlem ve özenle anıyoruz."

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle Edirne 1. Küçük Sanayi Sitesi Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi. 1.Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Rokovet, Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyeleri ve Sanayi esnafının katılımı ile gerçekleşen törende  Ulu Önder Mustafa Kemal  Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 84. Yılı anıldı.

sanayi-sitesi-ataturk-ıu-anma-edirne (7)

Sanayi Sitesi yönetimi olarak esnaf adına anıta çelenk sunulmasının ardından saatler 09,05’i gösterirken sirenler çalmaya başladı ve  Göndere çekili olan Türk Bayrağı yarıya indirilerek, saygı duruşunda bulunuldu. Saygı duruşundan sonra  törene katılan  esnaf dua ederek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andı.

sanayi-sitesi-ataturk-ıu-anma-edirne (5)

1.Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Rokovet  gazetemize yaptığı açıklamada; “Bugün  Sanayi Sitemizde Atatürk Anıtımızın önünde esnafımızla bir araya gelerek Atamızı andık. Vefatının 84. yıldönümü vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal ve istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarına bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi ve tüm ecdadımızı şükranla anıyorum."  Dedi.

sanayi-sitesi-ataturk-ıu-anma-edirne (1) sanayi-sitesi-ataturk-ıu-anma-edirne (12) sanayi-sitesi-ataturk-ıu-anma-edirne (15) sanayi-sitesi-ataturk-ıu-anma-edirne (14) sanayi-sitesi-ataturk-ıu-anma-edirne (13) sanayi-sitesi-ataturk-ıu-anma-edirne (3) sanayi-sitesi-ataturk-ıu-anma-edirne (6) 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği