Telefon
WhatsApp
EDİRNE'DE BAŞARININ ADRESİ “İLGİ KURS”

Edirne'de Eğitim sektöründe önemli başarılara imza atan İlgi Kurs Yönetim Kurulu Başkanı Murat Er gazetemize yaptığı açıklamada; “İlgi Kurs olarak sınıf belirleme sınavlarımızı geçekleştirerek yeni Eğitim-Öğretim yılımıza başladık. Çocuklarımıza çok daha büyük ve çok daha ferah bir binada Eğitim- Öğretimimizi bu yıl çok daha farklı bir şekilde gerçekleştireceğiz. Edirne'de başarının adresi, yıllardır da bu geleneği bozmayan İlgi Kursumuz bu sene de Edirne'nin en iyi Eğitim-Öğretim kadrosu ile 42 kişilik dev bir kadro ile haftada 6 gün çocuklarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Programımızın içinde sınıf dersleri, bireysel çalışmalar, akşam kafes etütleri, her hafta deneme sınavları, yoğun takip, eksiklerin belirlenmesi ve giderilmesi şeklinde uyguladığımız eğitim programı ile çocuklarımızı başarıya taşımaya devam edeceğiz.

ilgi-kurs-edirne (1)

Biz özel Eğitim veriyoruz ama bütün çocuklarımız kendi evladımız gibi sadece vadettiklerimiz değil, sene içerisinde başarı için ne gerekliyse yapan bir kurum olarak Edirne'de hizmet veriyoruz. Kitlesel ve bireyse başarıda da Türkiye genelinde ilk on binde en fazla öğrencisi olan kurum olarak ön plana çıktık. Bu sene de inşallah aynısı olacak. Bu sene bir yeniliğimiz daha var. İlk okul öğrencilerimize de hizmet vereceğiz. 1-2-3 ve 4. Sınıf, Orta okulda 5-6-7 ve LGS, Lisede ise 9-10-11, YKS yani 12 ve mezun öğrencilerimizle birlikte olacağız. Bizim mesai kavramımız yok. Sabah 5 etütlerimiz, sınıf derslerimiz, akşam kafes etütlerimizin yanında bütün derslere ayrıca bireysel çalışma uygulamasını Edirne'nin en iyi kadrosu ile İLGİ Kurs Merkezimizde gerçekleştireceğiz.” dedi.

ilgi-kurs-edirne (2)

“KAYITLARIMIZ HIZLA DEVAM EDİYOR”

Kurs Merkezi'nin kayıtları ile ilgili acıkama yapan Er; “Kayıtlarımız başladı. Çok yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Sınıf belirleme sınavlarımızı yaptık. Bugün itibariyle derslerimiz başlıyor. İçinde bulunduğumuz hafta “AVANTAJLI KAYIT DÖNEMİ”dir. Tüm velilerimizi yararlanması için Şükrüpaşa Muhtarlık binasının yanında bulunan Kurs binamıza bekliyoruz.”dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği