Telefon
WhatsApp
Edirne'de bir ilk..! Protez tırnak, manikür ve pedikür hizmeti veren Li Nail Bar Açıldı

Protez tırnak, manikür ve pedikür hizmeti veren "Li Nail Bar" Açıldı

İki bayan girişimci Sena Bahçeli ve Setenay Kaplan tarafından Edirne’de bir ilke imza atıldı.  İki genç girişimci Edirne’de bayanların ihtiyacı olan protez tırnak, manikür ve pedikür hizmeti ile RYS Otel altında hizmete girdi.

li-nail-bar-acildi (5)

Çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde konuşan Elif Muştu Beauty Center sahibi Elif Muştu, “Kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun, Allah bol bereket nasip etsin inşallah” diyerek Estetisyen Aysel Bulut ile birlikte açılış kurdelesini kestiler.

Mimar Esra Bulut’un göz kamaştıran tasarımı ile  "Li Nail Bar” Edirne’lilerin vazgeçilmez adresi olacak. Açılış töreninde gazetemize açıklama yapan Sena Bahçeli; “ Ortağım Setenay Kaplan ile birlikte böyle bir işe girmenin bugün burada sevincini yaşıyoruz. Aslında bu fikir çok önceden çıkmıştı. Bu süreçte çalışmalarımızı yaptık ve iki kadın girişimci olarak  böyle bir işe girmeye karar verdik.” dedi.

li-nail-bar-acildi (10)

Daha sonra konuşan Setenay Kaplan ise Edirneli olmadığını, Edirne’de Üniversite okuduğunu ifade ederek; “Ortağım Sena ile birlikte böyle bir işletme açmaya karar verince temelli olarak buraya yerleştik. İnşallah bol kazancı olur. Edirne’de sadece tırnak üzerine bir işletme olmadığı için böyle bir işe girdik. İnşallah herkese, Edirne’ye ve hepimize hayırlı uğurlu olur.” Dedi.

li-nail-bar-acildi (12)

“ÇIKIN ÇIKIN GELİN”

Edirne’de ilk kez protez tırnak üzerine hizmet veren işletme olduklarını ifade eden Kaplan’ın Edirne’li bayanlara mesajı  ise “ÇIKIN ÇIKIN GELİN” oldu.

Lİ Nail Bar’da sunulan hizmetlere de değinen İşletme Ortağı Sena Bahçeli; “Protez tırnak, manikür, pedikür, kalıcı oje yapıyoruz. Aynı zamanda el spa’sı ve ayak spa’sında kadın erkek olarak hizmet veriyoruz.” Dedi.

li-nail-bar-acildi (2) li-nail-bar-acildi (14) li-nail-bar-acildi (13) li-nail-bar-acildi (11) li-nail-bar-acildi (8)li-nail-bar-acildi (1) li-nail-bar-acildi (6) li-nail-bar-acildi (4) li-nail-bar-acildi (7) 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği