Telefon
WhatsApp
EDİRNE’NİN SAYGIN İSİMLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Trakya Üniversitesi Hastanesi’ndeki hasta odalarının yenilenmesi için hayırseverler bağışlarına devam diyor. Edirne’nin sevilen işadamlarından Mehmet & Ömer Eren, Nuray & (merhum) Mustafa Muranlı, Merhum Hüseyin & Nimet Yavuz, Emekli Öğretmen Müzeher Dökümcü tarafından Anne ve babası Mürvet &Ali DÜKÜMCÜ gibi bir çok değerli isim adına oda bağışında bulunuldu. Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde düzenlenen tabela asma töreninde, Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Abdullah Taş, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Nurettin Taştekin ve Hastane Müdürü Muzaffer Tudan bağışçılarla buluştu.

trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor6
Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Abdullah Taş, yenilenen odalar hem sizin sevdiklerinizin adını yaşatmak için bir vesile olacak hem de bize destek olarak hastanenin yükünü hafifleteceğini vurgulayarak “Trakya Üniversitesi Hastanesi sadece Edirne’ye değil tüm Trakya bölgesine hizmet veren bir hastane. Balkanların ve Türkiye’nin her yerinden hastalarımız var. Emin olun ki bu hastanenin burada olması hem Edirne için hem Trakya için büyük bir nimettir. Büyük bir sağlık ordumuz var. Sizlere hizmet ediyor. Covid-19 pandemisinin olduğu bir dönemde ciddi hizmetlerimiz oldu. Bu süreçte hiçbir hastamızı tedavisiz bırakmadık. Elimizden geldiğince herkesin tedavisini sağlamaya çalıştık. Bu dönemde hastanemiz yarı kapasite ile çalıştı. Hiçbir hastayı yan yana yatırmamaya çalışarak tedavilerini sağladık. Acil ve kanser ameliyatları dışında hasta alamadık. Biriken bir hasta grubu oluştu. Şimdi ekibimiz yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Hastanemize aldığımız koltuklarımız, buzdolaplarımız, televizyonlarımız kötü kullanım ya da çok kullanımdan dolayı kısa sürede eskiyor ve tekrar tekrar almak durumunda kalıyoruz. Hastanenin büyüklüğü düşünüldüğünde bunları her zaman karşılamak çok mümkün olmuyor. Ama sizlerin sayesinde destek verenlerin vefat eden yakınlarının isimlerini yaşatmış oluyoruz hem de hastanemize destek olmuş oluyoruz. Hepinize desteklerinizden dolayı teşekkür ederim.” diyerek bağışçılara teşekkür etti.

trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor5trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor16trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor9 trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor8trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor14 trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor7trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor12 trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor10 trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor13 trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor11 trakya-üniversitesi-hastaodaları-yenileniyor15

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği