Telefon
WhatsApp
EDİRNE OTOGARINDA NELER OLUYOR..
davetiye

Kendisinin şehir dışında olmasını fırsat bilen şahısların Otogarı ve kendisine ait yazıhanesini bastıklarını söyleyen Altunhan; “Bu yaşanan olayda kimse kılını dahi kıpırdatmıyor. Edirne’nin üzerinde şu anda büyük bir oyun oynanıyor. Sosyal medyadan bu yayını yapıyorum çünkü bunu herkes bilsin ve görsün istedim. Sonra kimse demesin ki Mustafa Altunhan Suçlu diye... Biz nerede yaşıyoruz. Nasıl bir şeyle karşı karşıyayız. Siirt’ten 30-40 kişi gelip benim yazıhanemi basıyorlar. Buradan yetkililere sesleniyorum. Kıymetli yetkililer bizim malımızdan ve canımızdan siz sorumlusunuz. Sorumlu ve yetkili kurumları görevini görevlerini yapması için çağrıda bulunuyorum.”dedi.

Sosyal medya’dan yaptığı canlı yayınla Edirne Gündemini alt üst eden Altuhan; “Ben 25 seneden bu yana Otogarda hizmet veriyorum. Bugüne kadar orada kimse kimseye bir tokat atmadı. Şu anda Edirne Otogarında büyük bir hukuksuzluk yaşanıyor. Edirne Otogarı gasp ediliyor. Bütün Edirnelilerin bunu bilmesini ve duymasını istiyorum. Gasp ettikleri yerin üst katında kendi ofisim var. Altı da benim kendi yazıhanemdir. Bunlara kim müsaade ediyor. Edirne’miz bu kadar sahipsiz mi?.. Bunun hesabını hangi yetkili verecek.”dedi.

altunhan1


OTOGARDAN CANLI YAYIN YAPARAK GELİŞMELERİ YAYINLADILAR.

Otogarda kendisine ait olan Yazıhane’nin gasp edildiğini ifade eden Altunhan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunhan ile Şirket Genel Müdürü İvelina Angelova sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparak yaşanan gelişmeleri kamuoyu ile paylaştı. Otogarda olayların yaşandığı noktadan canlı yayın yapan Şirket Müdürü Angelova; “Bizim muhasebe ve yönetim binasına çıkan merdivenlerimiz iptal edilerek buraya betondan bir kapı yapmışlar. Bizim muhasebe ve en önemli evraklarımız orada. Ama burada beton bir kapı var ve artık giremiyoruz.”dedi. Düzenlenen evrakların sahte olduğunu ifade eden Angelova, “Bu firmanın yöneticilerinden Hakan bey iki defa mahkemeye başvuruyor ve her başvurusunda mahkeme reddediyor, mahkeme bizi haklı buluyor ve onlara sen burasını kullanamazsın diyor ama buna rağmen ısrar edip otogarda bizim yazıhanemizi kullanmak istiyorlar.” dedi.

altunhan3

“ULAŞTIRMA BAKANLIĞI KAYITLARINDA BÖYLE BİR FİRMA VE YAZIHANE YOK”


Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınan bilgi ve belgelere göre Edirne Otogarın’da AĞA TURİZM isminde bir firmanın ve yazıhanesinin olmadığını da ifade eden Şirket müdürü Altunhan Şirketler Gurubu Genel Müdürü Ivelina Angelova “Ben gecenin 02:30'unda Otogarda bu görüntüleri bütün kamuoyuyla paylaşıyorum. Bakın burada kimse yok. Bu yazıhanenin üst katıda alt katıda bize ait.” dedi.

altunhan2

CANLI YAYINDA YAZIHANEYİ GERİ ALDILAR.

Edirne Otogarında Altunhan Şirketler grubuna ait olan Yazıhaneyi gasp ettikleri iddia edilen ve kendi firma ismini taşıyan bankoları koyan şahısların girişimini olaydan kısa bir süre sonra sonlandıran Altunhan Şirket yöneticileri, bankoyu canlı yayında yazıhaneden kaldırarak; “Orası bize ait. bizim yazıhanemizi kimse gasp edemez.”dedi.

Yazıhaneye konan bankonun kaldırıldığı dakikalarda otogarın etrafında gerginlik yaşandığı gözlendi. Çok sayıda çevik kuvvetin de Otogarda güvenliği sağladığı olay yeri hakkında soruşturmanın devam ettiği ifade edildi. 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği