Telefon
WhatsApp
EDİRNE ÜLKÜ OCAKLARINDAN KANDİL İKRAMI

Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığı, her kandilde olduğu gibi; dün idrak ettiğimiz Regaip Kandili'nde de cami cemaatine ikramlarda bulundu.

Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığına mensup kişiler, dün yatsı namazının ardından Mevlana, Eski ve Üç Şerefeli Camii'nde 5 bin adet kandil simidi dağıtılmıştır. Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanı Olgun Birbey Şahinbaş, gazetemize yazılı açıklamalarda bulundu. Şahinbaş, açıklamasında şu sözlere yer verdi:


"Pazartesi başlayan Recep Ayı’yla birlikte af dönemi, arınma mevsimi, rahmet iklimi, bereket ve mağfiret eşiği olan Üç Aylar da manevi hayatımıza girmiştir. Aynı zamanda Ramazan’ın müjdesi olan kutlu gün ve gecelerin fazilet ve feyziyle müşerref olacağımız bir zamana ulaşılmıştır.

Dün idrak ettiğimiz Regaip Gecesi’nin birlik ve beraberliğimizi, dayanışma ve kardeşliğimizi, diriliş ve yükselişimizi, hoşgörü ve merhamet duygularımızı perçinlemesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Duaların kabulünü, musibet ve kötülüklerden kurtuluşu diliyorum.

Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan aziz vatandaşlarımızın, soydaşlarımızın ve din kardeşlerimizin, bu cümleden olmak üzere Türk-İslam aleminin Mübarek Regaip Gecesi’ni gönülden kutluyor; başarı, sağlık, selamet, afiyet ve daimi huzur temennilerimi hassaten paylaşıyorum.

Allah gördüğümüzden geri koymasın, himayesini, rahmetini ve yardımını üzerimizden esirgemesin. Hayırlı Kandiller." diyerek açıklamasına son verdi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği