Telefon
WhatsApp
Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık’ın Babalar Günü Mesajı
davetiye

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık Babalar günü nedeniyle yayınladığı mesajda; “Yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailesinin mutluluğu için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran babalarımızın Babalar Gününü kutluyorum.
Aile bireylerinin mutluluğunu kendi mutluluğu addeden, tecrübeleri ile her zaman yol gösterici olan, üzerimizde sayısız emeği ve hakkı bulunan babalarımıza, gösterilecek sevgi ve saygı onlar için en büyük armağandır.
Çocuklarının başarısı onların sevinci, üzüntüsü ise kederleridir. Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımızın bu mutluluğunu daimî kılmak için ailemize, vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olmalıyız. Hayatımızın her anında koca bir çınar gibi arkamızda duran ve vakur duruşuyla bizlere örnek olan babalarımızın, sadece bu özel günle sınırlı kalmadan yaşamımız süresince her zaman gönüllerini hoş tutmalı, onlara hayatlarının her anında en değerli varlıklarımız olduklarını onlara hissettirmeliyiz.
Hiç kimse unutmasın ki; babalarımız çocuklarımızın en büyük kahramanı, çocuklarımız da babaların en yüce gururudur. Vatanımız için çocuklarını şehit veren babalarımız bilmeli ki, ülkemizin bütün vatansever evlatları sizlere birer evladınız olarak sarılmaya hazırdır. Ve babalarını şehit veren kıymetli çocuklarımız, biliyoruz ki aziz babalarınızın yeri dolmaz, hiçbir sevgi baba sevgisinin yerini tutmaz ancak devlet ve millet olarak bizler daima sizlere kol kanat germeye, acı tatlı her gününüzde sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Devletimiz ve milletimiz, ülkemizin güvenliği için hayatlarını feda eden Aziz Şehitlerimize ve onların kıymetli ailelerine ömür boyu minnet duyacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta değerli evlatlarını vatanımız için feda eden şehitlerimizin babaları olmak üzere tüm babalarımızın Babalar Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği