Telefon
WhatsApp
Edirne Valisi Kürşat Kırbıyık'tan ETSO ve Ticaret Borsasına Ziyaret
davetiye

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Edirne Ticaret Borsasını ziyaret etti.

vali-kursat-kırbıyık-etso-borsa-ziyaret-edirne (4)
Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaretinde Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı M. Emre Alp ve Genel Sekreter Nevzat Taşkın ile görüşen Vali Kırbıyık, “ilimizdeki ticari ve sanayi faaliyetler ile ilgili birçok konuyu görüşme, değerlendirme fırsatı bulduk.

vali-kursat-kırbıyık-etso-borsa-ziyaret-edirne (2)

Edirne güçlü bir üretme kültürüne ve kapasitesine sahip. Önemli olan üretim dinamikleri doğru yönlendirmek, güçlü bir üretim kapasitesini ve ritmini yakalayabilmek. Bu bakımdan Odalar şehirlerin üretim kapasitelerinin arttırılması ve güçlendirilmesi adına oldukça önemli ve değerlidir.” dedi.
Vali H. Kürşat Kırbıyık, Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaretinin ardından Ticaret Borsasına geçti.

vali-kursat-kırbıyık-etso-borsa-ziyaret-edirne (3)
Edirne Ticaret Borsasında Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım tarafından karşılanan Vali Kırbıyık, borsa binasını ve tesislerini gezdi.
Ziyaretinde Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım ve meclis üyeleriyle bir araya gelen Vali Kırbıyık; “Bugün Ticaret ve Sanayi Odasından sonra Ticaret Borsamızı da ziyaret ettik. İlimiz, özellikle tarımsal üretim konusunda ülkemizin ileri gelen illerinden bir tanesi.

vali-kursat-kırbıyık-etso-borsa-ziyaret-edirne (1)

Genel anlamda verimi yüksek üretim, ürün çeşitliğinin arttırılması, üretimi yapılan ürünlerin markalaştırılması ve daha da önemlisi markaların değerli hale getirilmesi konularında değerlendirmelerde bulunduk. Odalarımız ve borsalarımız üretim ve ticari faaliyetler noktasında ilimize ciddi ivmeler kazandırabilecek konumda ve güçtedir. Bu güç, üretim için, üretici için oldukça değerlidir.” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği